Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris
sala fitness
osoby w basenie
osoba na trampolinie w basenie
basen
basen
saunarium

Aktualności

Maraton Fitness "Uwolnij Swoją Energię" - relacja

Za nami kolejna odsłona maratonu fitness, który odbywa się pod hasłem "Uwolnij Swoją Energię"! W sobotę niemal 100 miłośników zajęć fitness spotkało się na Orliku przy ul. Kościuszki, aby wspólnie z instruktorkami z Centrum Rekreacji i Wdzięku "uwolnić swoją energię"! Zobacz krótką relację!

Poszukiwani kandydaci na rodziców zastępczych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chorzowie poszukuje rodzin z terenu miasta Chorzowa, które są zainteresowane zapewnieniem czasowej opieki dzieciom pozbawionych opieki rodziców. Sprawdź szczegóły!
zajęcia

Karnety na zajęcia aqua

Już w przyszłym tygodniu kupicie czerwcowe karnety na zajęcia aqua! W poniedziałek o 12:00 dostępne będą karnety na zajęcia w KS Hajduki, a we wtorek w samo południe - na zajęcia przy pl. Powstańców.

Maraton Fitness już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę na Orliku przy ul. Kościuszki odbędzie się Maraton Fitness "Uwolnij Swoją Energię". O 16:00 rozpoczniemy blok czterech zajęć, a na najmłodszych czekać będzie animator!

Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu rozstrzygnięty!

PiotrBud po raz kolejny sięgnął po Puchar ChLF. To niezaprzeczalny laureat tego sezonu rozgrywek - zwycięzca ligi, zdobywca tytułu "Fair play". Dwóch najlepszych strzelców ligi to również przedstawiciele drużyny PiotrBud! Zobacz krótkie podsumowanie Pucharu ChLF.

Akademie Klasy Ekstra z Ruchem Chorzów

Kilkanaście drużyn przystąpiło do rozgrywek U11, zorganizowano również turniej Funino, w którym wzięło udział kilkadziesiąt dzieci - również przedszkolaków. Sprawdź więcej informacji o wydarzeniu i zobacz krótką fotorelację!

Codziennie Fit za nami!

W minioną sobotę w hali MORiS Chorzów odbyło się wydarzenie organizatora zewnętrznego w ramach "Codziennie Fit Tour". Była to świetna okazja, aby spotkać się na wspólnym treningu z Martą (profil Codziennie Fit). Zobacz krótką fotorelację z wydarzenia!

Szczypiorniak na niebiesko

Dziś zapraszamy na kolejny wpis z cyklu "Trenuj w Chrozowie"! Młode zawodniczki Akademii Handballu Ruch Chorzów kontynuują kariery w najlepszych zespołach piłki ręcznej w kraju. Zobacz, jak w Chorzowie szczypiornistki rozpoczynają swoje kariery!
Futsal logo

Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę, 12. maja rozegramy w hali KS Hajduki doroczny Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn. Wczoraj przeprowadziliśmy losowanie grup - zapoznaj się z harmonogramem i dopinguj swoich faworytów!

Pogoda sprzyja sportowym aktywnościom!

Miłośników 'plażówki' zapraszamy na Orlik przy ul. Kościuszki! Pasjonaci sportów rakietowych mogą skorzystać z kortów do padla i tenisa ziemnego, a amatorzy sportów drużynowych zapraszamy na Orliki - znajdziecie tu boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Dla biegaczy udostępniamy bieżnię lekkoatletyczną na stadionie przy ul. Lompy. Zapraszamy!
Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę strefa wolontariatu

Rezerwacje on-line

Trenuj w Chorzowie - prezentacja chorzowskich klubów

 

akceptowalne płatności na obiektach

przejdź na stronę o RODO

Deklaracja dostępności

Call Now Button