Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zajęcia Aqua na Basenie przy Pl. Powstańców

Treningi odbywają się  na basenie przy Pl. Powstańców Śl. 1. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cennik:

 Zajęcia Aqua Spinning oraz Aqua Jump Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 30 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 24 zł
Zajęcia Aqua Aerobik Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 22 zł 16 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 22 zł 16 zł

Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Zakup karnetów jest możliwy poprzez naszą stronę internetową od 21. dnia każdego miesiąca od godz. 12:00 (od 21 lutego na marzec, od 21 marca na kwiecień itd.). Unikniemy dzięki temu długich kolejek w dniu sprzedaży karnetów oraz umożliwimy ich wygodny zakup każdemu – z domu, z pracy, a nawet z wakacji! Karnety do odbioru będą w kasie basenu od 1. dnia miesiąca.

Zakup karnetów stacjonarnie w kasie basenu będzie możliwy od 1. dnia miesiąca – do sprzedaży trafią karnety, które nie zostały wykupione w systemie przedsprzedaży on-line.

Zakup karnetów na zajęcia w pl. Powstańców możliwy tutaj.

Grafik zajęć ważny w sierpniu 2024 r.:

Wtorek Czwartek
20:45

AQUA AEROBIK (max. 40 osób)
Amanda
20:45

AQUA AEROBIK (max. 40 osób)

Monika

Więcej informacji:

Galeria:

Więcej o zajęciach:

Aqua Spinning

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowym, które realizowane są w wodzie na specjalnych rowerach. Aqua spinning to wszechstronna metoda treningu kolarskiego, który poprawia kondycję fizyczną oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Ta forma ruchu, charakteryzująca się niewielkimi wymaganiami koordynacyjnymi i choreograficznymi. Aqua Spinning poleca wszystkim, szczególnie osobom chcącym poprawić swój poziom sprawności fizycznej, a także mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę. Kombinacja ćwiczeń wzmacniających układ mięśniowy oraz poprawiających krążenie połączona z masującym wpływem wody, to także wyjątkowo skuteczny sposób walki z cellulitem. Uczestnictwo w tego typu zajęciach wiąże się ponadto z wzmocnieniem mięśni, wysmukleniem ciała oraz poprawą samopoczucia. Sprawą niezwykle istotną jest to, że podczas treningu w wodzie nie odczuwa się zmęczenia, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

Aqua Jump

Zajęcia na specjalnych trampolinach umieszczonych pod wodą. To ćwiczenia w rytmie energicznej muzyki, które polegają na skakaniu na jednoosobowej trampolinie w wodzie. W czasie zajęć można spalić 600-1200 kcal. Dzięki miękkiej powierzchni trampoliny trening praktycznie odbywa się bez obciążeń stawów. Jest to świetna ochrona przed chorobami sercowo-naczyniowymi, doskonale pobudza krążenie i dodaje energii. To rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet, woda bowiem pozytywnie wpływa na sprężystość skóry, a to pomaga w walce z cellulitem. Ćwicząc na trampolinie ujędrniamy pośladki, wzmacniamy mięśnie nóg i brzucha, takie ćwiczenia zwiększają gibkość i koordynację ruchową.

Instruktorzy:

Grzegorz Pietrzyński

Jestem instruktorem pływania z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Moim celem jest upowszechnianie i kształtowanie wartości i postaw propagujących sportowy styl życia, co potwierdzam swoją osobą. Oprócz pływania interesuję się grą w squasha, badmintona, jazdą na nartach oraz jazdą na rowerze górskim. Swoją pasję do roweru wyrażam uczestnictwem w maratonach górskich, w których od kilku lat biorę udział. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi motywując ich do pracy nad sobą oraz dążenia do wyznaczonych celów. Serdecznie zapraszam na zajęcia aquaspinningu i szczerze wierzę że zarażę Was moją pasją.


Karolina

Karolina Zając

Studentka AWF na kierunku trener osobisty z dietetyką sportową ze specjalizacją trenera przygotowania motorycznego, instruktor pływania i ratownik wodny. Interesuje się prawie każdą aktywnością ruchową, a szczególnie tą związaną z wodą. Zawsze pozytywnie nastawiona do życia, pełna energii i gotowa podejmować nowe wyzwania. Na zajęciach aqua fitness chcę zarazić miłością do wody i pokazać jak dużo korzyści przynoszą one dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Serdecznie zapraszam wszystkich – w każdym wieku – do spalenia kalorii przy dobrej zabawie!

Video:


 

przejdź na stronę strefa wolontariatu

Rezerwacje on-line

Trenuj w Chorzowie - prezentacja chorzowskich klubów

 

akceptowalne płatności na obiektach

przejdź na stronę o RODO

Deklaracja dostępności