Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113

W Centrum Rekreacji i Wdzięku znajduje się siłownia oraz odbywają się zajęcia fitness. Ponadto można skorzystać z sauny, a dla miłośników ping ponga udostępniony jest stół do tenisa stołowego. 

Kontakt i godziny otwarcia:

Cennik wejść jednorazowych i karnetów – możliwość zakupu on-line:

Grafik zajęć fitness:

Galeria:

Mapa:


Instruktorka Dorota

Dorota Grzysczok

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Magister Finansów i Rachunkowości. Od 2010 roku jestem czynną Instruktor kąFitness. Pasję do prowadzenia zajęć odkryłam będąc jeszcze studentką. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i szkoleniach, prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych szkoleniowców, gdzie regularnie poszerzałam oraz doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności. Podczas prowadzenia zajęć zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem pasjonatką turystyki górskiej (Ski-Alpinizm, Wspinanie, Kolarstwo Górski) oraz lekkoatletyki (biegi długodystansowe).


Instruktorka Angelika

Angelika Turlej

Pasja do  muzyki, sportu i aktywności fizycznej przeniosłam  na salę fitness, gdzie od 6 lat staram się zarażać innych swoją energią i pozytywnym nastawieniem do tej formy ruchu. Jako instruktor fitness , staram się rozwijać w różnych dziedzinach. Na co dzień prowadzę zajęcia wzmacniające , interwały, zajęcia ogólnorozwojowe oraz obwodowe . Jestem również instruktorem TRX , indoor cycling oraz ukończyłam kurs zdrowy kręgosłup. Moje motto to: Rób to co kochasz , a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.


Instruktorka Basia

Barbara Biniok

Jestem Instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness (AWF Katowice). Uczestniczyłam w wielu szkoleniach. Jestem czynna zawodowo stale od 17 lat. Na swoich zajęciach staram się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla mnie zintegrowaną częścią i sposobem na życie. Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń jak i o przyjazną atmosferę.


Instruktorka Patrycja

Patrycja Darowska

Pasję do treningów odkryłam 15 lat temu, kiedy przekroczyłam próg sali fitness na hali MORiS w Chorzowie i uczestniczyłam w pierwszych zajęciach. Od tego momentu moje zainteresowanie treningami nie słabnie. Uwielbiam pracę z ludźmi, a prowadzenie zajęć pozwala mi połączyć te dwie istotne dla mnie rzeczy. Jestem osobą otwartą, chętnie służę pomocą. Prowadząc zajęcia zwracam uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń a także staram się motywować uczestników do pokonywania własnych możliwości i podejmowania wraz ze mną nowych wyzwań.


Instruktorka Iza

Izabela Magdziarek

Bez zmian: Fitness jest moją pasją z którą związana jestem od ponad 15 lat. Aktywność ruchowa to dla mnie styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Cały czas podnoszę poziom swoich kwalifikacji na wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach.W mojej pracy najbardziej cenię sobie relacje z ludżmi, zawsze dokładam wszelkich starań by każdy wychodził zmęczony, uśmiechnięty i jednocześnie naładowany pozytywną energią. WY KOCHANI JESTEŚCIE DLA MNIE NAJWAŻNIEJSI!!!!!

Honorujemy*:

PZU Sport Logo

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Grupa na Facebooku:

 

Call Now Button