Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Aqua Aerobik w KS Hajduki

Treningi odbywają się  na basenie w Kompleksie Sportowym „Hajduki” – Chorzów ul. Graniczna 92. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cennik:

Aqua Aerobik Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 22 zł 16 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 22 zł 16 zł

Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Zakup karnetów jest możliwy poprzez naszą stronę internetową od 20. dnia każdego miesiąca od godz. 12:00 (od 20 lutego na marzec, od 20 marca na kwiecień itd.). Unikniemy dzięki temu długich kolejek w dniu sprzedaży karnetów oraz umożliwimy ich wygodny zakup każdemu – z domu, z pracy, a nawet z wakacji! Karnety do odbioru będą w kasie basenu od 1. dnia miesiąca.

Zakup karnetów stacjonarnie w kasie basenu będzie możliwy od 1. dnia miesiąca – do sprzedaży trafią karnety, które nie zostały wykupione w systemie przedsprzedaży on-line.

Zakup karnetów na zajęcia w KS Hajduki będzie dostępny tutaj.

Grafik zajęć w lipcu 2024 r. (w sierpniu basen nieczynny!):

Wtorek Czwartek
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)
Amanda
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)

Monika

Więcej informacji:

Galeria:

Czym jest aqua aerobik:

Aerobik w wodzie to idealny sport dla osób dbających o dobre samopoczucie i chcących wzmocnić mięśnie. Zajęcia Aqua aerobiku to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Jest to forma ruchu dobra dla każdego – nie tylko dla tych, którzy umieją pływać i są w dobrej formie fizycznej. Szeroki wachlarz stosowanych ćwiczeń: cardio, jogging w wodzie, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia w parach oraz z makaronami, deskami, pasami i rękawami wypornościowymi – pozwalają na wszechstronny rozwój ćwiczących i dobieranie obciążeń w zależności od potrzeb. Z powodzeniem mogą trenować kobiety w ciąży (po konsultacji z ginekologiem) oraz osoby rehabilitujące różnego rodzaju urazy.

Instruktorzy:Amanda

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor aqua fitness i rekreacyjnych form aktywności fizycznych w wodzie. Autorka dwóch prac dyplomowych o tematyce aqua aerobiku. Prywatnie – pozytywnie zakręcona babka wyznająca zasadę, że na treningu jesteśmy po to, by czerpać z niego jak najwięcej! U mnie nie ma miejsca na żmudne, powtarzające się ćwiczenia.. Chorzów przygotujcie się na prawdziwą Aqua-Rewolucję!

Video:Honorujemy*:

PZU Sport Logo

*przeczytaj więcej informacji na temat usług dostępnych w ramach honorowanych kart