Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Aqua Aerobik w KS Hajduki

Treningi odbywają się  na basenie w Kompleksie Sportowym „Hajduki” – Chorzów ul. Graniczna 92. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cennik do 30.09.2021:

Aqua Aerobik Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 18 zł 13 zł
Karnet – 1 x w tygodniu (4 zajęcia) 72 zł 52 zł
Karnet – 2 x w tygodniu (8 zajęć) 144 zł 104 zł

 

Cennik od 01.10.2021:

Aqua Aerobik Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 18 zł 13 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 18 zł 13 zł

Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Grafik zajęć:

Wtorek Czwartek
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)
Aleksandra
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)

Ania

Więcej informacji:

Galeria:

Czym jest aqua aerobik:

Aerobik w wodzie to idealny sport dla osób dbających o dobre samopoczucie i chcących wzmocnić mięśnie. Zajęcia Aqua aerobiku to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Jest to forma ruchu dobra dla każdego – nie tylko dla tych, którzy umieją pływać i są w dobrej formie fizycznej. Szeroki wachlarz stosowanych ćwiczeń: cardio, jogging w wodzie, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia w parach oraz z makaronami, deskami, pasami i rękawami wypornościowymi – pozwalają na wszechstronny rozwój ćwiczących i dobieranie obciążeń w zależności od potrzeb. Z powodzeniem mogą trenować kobiety w ciąży (po konsultacji z ginekologiem) oraz osoby rehabilitujące różnego rodzaju urazy.

Instruktorzy:

Anna Bernaś

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Instruktor Aqua Basic. Wielokrotna medalistka zawodów pływackich, zafascynowana tym sportem. Energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, lubi zarażać innych uśmiechem i zaangażowaniem. Gwarantuje porządną dawkę dobrej zabawy i wspólne szaleństwo przy dobrej i różnorodnej muzyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.


Aleksandra Hartel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Fizjoterapeuta, Instruktor Nowoczesnych Form Aktywności Fizycznej oraz Instruktor Pływania. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego.
Jej pasją są sporty wodne oraz rekreacja ruchowa oraz wszelkie formy profilaktyki i
promocji zdrowia wśród dzieci i młodzieży. W czasie prowadzenia zajęć najważniejsze jest dla niej zadowolenie i satysfakcja ich uczestników.


Video:

Honorujemy*:

Medicover Sport Logo

PZU Sport Logo

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Call Now Button