Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Aqua Aerobik w KS Hajduki

Treningi odbywają się  na basenie w Kompleksie Sportowym „Hajduki” – Chorzów ul. Graniczna 92. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cennik od 01.10.2021:

Aqua Aerobik Normalny Ulgowy
Bilet jednorazowy 18 zł 13 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 18 zł 13 zł

Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Zakup karnetów jest możliwy poprzez naszą stronę internetową od 20. dnia każdego miesiąca od godz. 12:00 (od 20 lutego na marzec, od 20 marca na kwiecień itd.). Unikniemy dzięki temu długich kolejek w dniu sprzedaży karnetów oraz umożliwimy ich wygodny zakup każdemu – z domu, z pracy, a nawet z wakacji! Karnety do odbioru będą w kasie basenu od 1. dnia miesiąca.

Zakup karnetów stacjonarnie w kasie basenu będzie możliwy od 1. dnia miesiąca – do sprzedaży trafią karnety, które nie zostały wykupione w systemie przedsprzedaży on-line.

Zakup karnetów na zajęcia w KS Hajduki będzie dostępny tutaj.

Grafik zajęć:

Wtorek Czwartek
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)
Ola H.
20:45

AQUA AEROBIK (max. 35 osób)

Ola G.

 

Więcej informacji:

Galeria:

Czym jest aqua aerobik:

Aerobik w wodzie to idealny sport dla osób dbających o dobre samopoczucie i chcących wzmocnić mięśnie. Zajęcia Aqua aerobiku to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Jest to forma ruchu dobra dla każdego – nie tylko dla tych, którzy umieją pływać i są w dobrej formie fizycznej. Szeroki wachlarz stosowanych ćwiczeń: cardio, jogging w wodzie, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia w parach oraz z makaronami, deskami, pasami i rękawami wypornościowymi – pozwalają na wszechstronny rozwój ćwiczących i dobieranie obciążeń w zależności od potrzeb. Z powodzeniem mogą trenować kobiety w ciąży (po konsultacji z ginekologiem) oraz osoby rehabilitujące różnego rodzaju urazy.

Instruktorzy:


Aleksandra Hartel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Fizjoterapeuta, Instruktor Nowoczesnych Form Aktywności Fizycznej oraz Instruktor Pływania. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego.
Jej pasją są sporty wodne oraz rekreacja ruchowa oraz wszelkie formy profilaktyki i
promocji zdrowia wśród dzieci i młodzieży. W czasie prowadzenia zajęć najważniejsze jest dla niej zadowolenie i satysfakcja ich uczestników.


Insturktor Ola

Aleksandra Grela

Trener personalny AWF Katowice, instruktor fitness. Miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej. Uwielbiam góry i nie boję się nowych wyzwań. Duże poczucie humoru oraz dystans do siebie nie raz pozwalał przetrwać gorsze czasy. W wolnym czasie biegam. Kocham kontakt z ludźmi pozytywnie zakręconymi, który zarażają swoją dawką optymizmu i sama też staram się zarażać dobrym humorem.

Video:Honorujemy*:

PZU Sport Logo

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Call Now Button