Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Aqua Aerobik

Treningi odbywają się  na basenie w Kompleksie Sportowym „Hajduki” – Chorzów ul. Graniczna 92. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cennik:

  Normalny Ulgowy*
Bilet jednorazowy 16 zł 10 zł
Karnet – 1 x w tygodniu (4 zajęcia) 64 zł 40 zł
Karnet – 2 x w tygodniu (8 zajęć) 128 zł 80 zł

*Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Grafik zajęć ważny od 1 września 2020:

Wtorek Czwartek
20:45
AQUA AEROBIK (max. 35 osób)
Aleksandra
20:45
AQUA AEROBIK (max. 35 osób)

Ania

Więcej informacji:

Czym jest aqua aerobik:

Aerobik w wodzie to idealny sport dla osób dbających o dobre samopoczucie i chcących wzmocnić mięśnie. Zajęcia Aqua aerobiku to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Jest to forma ruchu dobra dla każdego – nie tylko dla tych, którzy umieją pływać i są w dobrej formie fizycznej. Szeroki wachlarz stosowanych ćwiczeń: cardio, jogging w wodzie, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia w parach oraz z makaronami, deskami, pasami i rękawami wypornościowymi – pozwalają na wszechstronny rozwój ćwiczących i dobieranie obciążeń w zależności od potrzeb. Z powodzeniem mogą trenować kobiety w ciąży (po konsultacji z ginekologiem) oraz osoby rehabilitujące różnego rodzaju urazy.

Galeria:

Anna Bernaś

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Instruktor Aqua Basic. Wielokrotna medalistka zawodów pływackich, zafascynowana tym sportem. Energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, lubi zarażać innych uśmiechem i zaangażowaniem. Gwarantuje porządną dawkę dobrej zabawy i wspólne szaleństwo przy dobrej i różnorodnej muzyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Aleksandra Hartel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Fizjoterapeuta, Instruktor Nowoczesnych Form Aktywności Fizycznej oraz Instruktor Pływania. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego.
Jej pasją są sporty wodne oraz rekreacja ruchowa oraz wszelkie formy profilaktyki i
promocji zdrowia wśród dzieci i młodzieży. W czasie prowadzenia zajęć najważniejsze jest dla niej zadowolenie i satysfakcja ich uczestników.

Wyróżnione aktualności:

Zasady obowiązujące na basenach

Szanowni Państwo, przypominamy zasady, które obowiązują na naszych basenach po wprowadzeniu rozporządzenia w związku z pandemią.

Aqua Aerobik zamiast Aqua Jump

Od listopada zmianie ulegnie grafik zajęć aqua na basenie przy Pl. Powstańców Śl.

Archiwum aktualności

Honorujemy*:

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Call Now Button