Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Modernizacja boisk osiedlowych zakończona!

Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych zakończona! Jesteśmy już po odbiorach robót – zachęcamy do korzystania z infrastruktury sportowej. Zobacz efekty prac!

Sierpniowa odsłona Wakacyjnego Turnieju Rodzinnego!

Po lipcowych zmaganiach przyszedł czas na kolejne zaproszenie! Tym razem dwuosobowe drużyny w składzie dziecko w wieku 6-11 lat + dorosły opiekun zapraszamy na sobotę, 10. sierpnia! Sprawdź szczegóły i dołącz do zabawy!

Aqua aerobik

Wakacyjny grafik zajęć aqua

Informujemy, że w czasie wakacji zajęcia aqua na basenie przy pl. Powstańców odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 20:45 z Instruktorkami Amandą, Moniką i Beatą. Sprzedaż karnetów – 21 lipca o godz. 12:00. Zapraszamy!

Dzień Śląskiej Flagi – 15. lipca!

Obchodzimy dziś Dziyń Ślōnskij Fany! Złoto-modre barwy powiewają również na masztach przy MORiS Chorzów! Z pewnością wiele tych flag będziecie mijać w najbliższych dniach na terenie całego miasta i Śląska!

Za nami Wakacyjny Turniej Rodzinny

W minioną sobotę w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 odbyła się pierwsza odsłona Wakacyjnego Turnieju Rodzinnego. Zapisane drużyny brały udział w 5 konkurencjach. Liczył się spryt, szybkość ale i zwinność oraz pomysłowość! Zobacz krótką fotorelację!

plakat Morsiki

Zapisy na MORSiKi już po weekendzie!

Już w poniedziałek o godz. 12:00 rozpoczną się zapisy do jesiennej edycji Szkółki Pływackiej „MORSiKi”! Zobacz film prezentujący nasze pływackie zajęcia i szczegóły dotyczące zbliżającego się kursu!

Zapraszamy na basen!

Żar leje się z nieba! Na termometrach prawdziwe upały, a my zapraszamy na basen, gdzie można odetchnąć od letniego skwaru! W lipcu dostępny jest dla Was basen w Chorzowie Batorym przy KS Hajduki! Sprawdź grafik dostępności torów!

MORSiKi – zapisy już wkrótce!

Już za tydzień, 15 lipca o 12:00 uruchomimy zapisy do jesiennej edycji Szkółki Pływackiej „MORSiKów”! Jak zawsze planujemy otwarcie grup nauki i doskonalenia pływania dla dzieci oraz dorosłych. Sprawdź szczegóły dotyczące naszego kursu pływackiego!

Czas remontów w MORiS Chorzów!

Wakacje to dla wielu czas odpoczynku, ale w MORiS Chorzów to również najlepszy moment na remonty kolejnych obiektów! Zobacz, które obiekty doczekają się wkrótce nowego blasku!

tenis ziemny

Zapraszamy na 'mączkę’!

Dwa korty do tenisa ziemnego z nawierzchnią z mączki ceglanej są do Waszej dyspozycji przy ul. Filarowej! Zarezerwuj korty on-line i poczuj się niczym Iga na Wimbledonie! Sprawdź szczegóły!