Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris
Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym

Prezydent Andrzej Kotala zaprasza na Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym!

Już 14. października odbędą się w hali MORiS Chorzów Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym. Zapraszamy do zapisów – gramy w kategoriach wiekowych oraz OPEN. Dla początkujących i grających rekreacyjnie przygotowaliśmy rozgrywki w kategorii REKREACJA.

Pierwszy mecz KPR Ruch Chorzów w roli gospodarzy!

Już w sobotę w hali MORiS Chorzów przy ul. Dąbrowskiego 113 odbędzie się drugi w tym sezonie, a pierwszy w roli gospodarzy mecz KPR Ruch Chorzów w Lidze Centralnej Kobiet. Rywalem chorzowskich szczypiornistek będzie drużyna PreZero APR Radom. Zapraszamy 30 września na godz. 17:00!

Chorzowska Liga Padla na ostatniej prostej!

Ostatnie kilka dni zostało uczestnikom Chorzowskiej Ligi Padla na dokończenie zaległych spotkań. Na 7. października zaplanowaliśmy podsumowanie ligi wraz z Pucharem Ligi Padla, na który zapraszamy wszystkich zawodników tych rozgrywek!

Wodny Plac Zabaw

Wodny Plac Zabaw czynny do końca września!

Informujemy, że ostatnim dniem funkcjonowania Wodnego Placu Zabaw przy ul. Floriańskiej/Filarowej w tym sezonie będzie niedziela, 1. października.

Gimnastyczny weekend w Chorzowie

W piątek i sobotę w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego odbyły się dwie duże imprezy gimnastyczne.

„Biathlon dla każdego” w Chorzowie!

Mimo deszczowej aury, w sobotę na stadionie przy ul. Lompy odbyły się zawody „Biathlon dla każdego”, które współorganizowaliśmy wraz z Polskim Związkiem Biathlonu. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia!

tenis ziemny

Dwa korty tenisowe ponownie dostępne!

Informujemy, że prace związane z wymianą słupa energetycznego na terenie kortów przy ul. Filarowej zostały zakończone. Tym samym do Waszej dyspozycji ponownie oddajemy obydwa korty! Zapraszamy!

Boisko przy ul. Jubileuszowej już po remoncie!

Kolejne boisko osiedlowe – tym razem przy ul. Jubileuszowej w Chorzowie Batorym – doczekało się nowej nawierzchni! Zobacz efekty prac i zaproś znajomych do wspólnej gry!

Gimnastyczny weekend w Chorzowie!

Przed nami dwa wyjątkowe gimnastyczne wydarzenia – w piątek zapraszamy na Olimpiadę Gimnastyczną, a w sobotę – II Ogólnopolski Turniej im. Magdaleny Śliwy – Acro Liga Śląska.

zajęcia

Zapraszamy na zajęcia aqua!

Już jutro o 12:00 do sprzedaży trafią karnety na październikowe zajęcia aqua! Zapraszamy na aqua aerobik, spinning oraz jump!

Call Now Button