Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

30 km na 30-lecie „Kijanek” już w sobotę na basenie KS Hajduki!

W związku z organizacją jubileuszu, basen w KS Hajduki będzie czynny w sobotę, 20. kwietnia od godz. 15:00, a w godz. 10:00-14:00 Dziecięca Sekcja Ratownicza OM WOPR Chorzów „Kijanki” zaprasza na swoje wydarzenie!

70. Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej w Chorzowie

W najbliższy weekend w hali MORiS Chorzów przy ul. Dąbrowskiego 113 odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej! Zawody organizowane są przez Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji „Sokolnia” im. Ryszarda Kafanke z Chorzowa.

Chorzowska Liga Padla startuje!

Rozpoczynamy rozgrywki kolejnego sezonu Chorzowskiej Ligi Padla. Do rozgrywek przystąpiło 30 drużyn, które będą walczyć o punkty w 5 ligach. Planujemy rozegranie 3 rund. Każda runda to 2 spadki i 2 awanse w każdej z lig. Wszystkim drużynom życzymy wielu emocjonujących chwil na korcie!

Gimnastyka artystyczna w KS Hajduki!

W minioną sobotę odbyły się II Rekreacyjne Mistrzostwa Duetów i Trio w Gimnastyce Artystycznej. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Studio Gwiazd. Zobacz krótką relację z wydarzenia!

Ostatnia szansa!

To ostatnia szansa, aby dołączyć do rozgrywek Chorzowskiej Ligi Padla! Zostały 2 ostatnie miejsca! Na poniedziałek zaplanowaliśmy podział na ligi oraz start rozgrywek!

Ciekawy weekend w obiektach MORiS-u

Gimnastyka artystyczna, czy jadowite gady i pająki? Przeczytaj więcej o zbliżających się imprezach.

Orlik 3-go maja

Wiosna w pełni!

Pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu – zapraszamy na nasze orliki oraz korty do padla! Biegacze mogą skorzystać z bieżni na stadionie przy ul. Lompy! Do zobaczenia!

Chorzowska Liga Padla 2024 – zapisy już za moment!

Punktualnie o 12:00 wystartują zapisy do kolejnego sezonu Chorzowskiej Ligi Padla. Sprawdź szczegóły dotyczące rozgrywek oraz regulamin!

pływaczka w basenie

Superpływak – podsumowanie miesiąca

Drugie podsumowanie tegorocznej edycji akcji „Superpływak” już jest! Nasi pływacy przekroczyli kolejną granice – tym razem w sumie przepłynęli już ponad 1500 km! Rekordziści idą „łeb w łeb” – po dwóch miesiącach dwójka superpływaków przepłynęła 152 km!

Czekojaja odnalezione!

W Wielką Sobotę spotkaliśmy się na „Kresach”, aby odnaleźć tysiące czekojaj, które z samego rana podrzucił do Chorzowa wielkanocny hazok! Zobaczcie krótką relację z tego wydarzenia!

Call Now Button