Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zajęcia Aqua Spinning, Aqua Step oraz Aqua Jump – Basen Pl. Powstańców

Szczegółowych informacji dotyczących udziału w zajęciach udzielamy pod nr tel. 32 2413 067 w godz. 10.00-22.00.

Cennik: 

 Zajęcia Aqua Spinning oraz Aqua Jump** Normalny Ulgowy*
Bilet jednorazowy 25 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 20 zł
Zajęcia Aqua Aerobik***
Bilet jednorazowy 16 zł 10 zł
Karnet miesięczny – koszt jednych zajęć w karnecie 16 zł 10 zł

*Uprawnieni do zakupu biletów ulgowych są:

Grafik zajęć ważny od 1 września 2020:

  Poniedziałek Środa Piątek

18:00

AQUA SPINNING
Ania
(max 25 osób)

AQUA AEROBIK
Ania
(max 35 osób)

19:00

AQUA SPINNING
Grzegorz
(max 25 osób)

AQUA JUMP
Ania
(max 25 osób)

 

Grafik zajęć ważny od 1 listopada 2020:

  Poniedziałek Środa Piątek

18:00

AQUA SPINNING
Ania
(max 25 osób)

AQUA AEROBIK
Ania
(max 35 osób)

19:00

AQUA SPINNING
Grzegorz
(max 25 osób)

AQUA AEROBIK
Ania
(max 35 osób)

 

Galeria:

Więcej o zajęciach:

Aqua Spinning

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowym, które realizowane są w wodzie na specjalnych rowerach. Aqua spinning to wszechstronna metoda treningu kolarskiego, który poprawia kondycję fizyczną oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Ta forma ruchu, charakteryzująca się niewielkimi wymaganiami koordynacyjnymi i choreograficznymi. Aqua Spinning poleca wszystkim, szczególnie osobom chcącym poprawić swój poziom sprawności fizycznej, a także mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę. Kombinacja ćwiczeń wzmacniających układ mięśniowy oraz poprawiających krążenie połączona z masującym wpływem wody, to także wyjątkowo skuteczny sposób walki z cellulitem. Uczestnictwo w tego typu zajęciach wiąże się ponadto z wzmocnieniem mięśni, wysmukleniem ciała oraz poprawą samopoczucia. Sprawą niezwykle istotną jest to, że podczas treningu w wodzie nie odczuwa się zmęczenia, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

Aqua Jump

Zajęcia na specjalnych trampolinach umieszczonych pod wodą. To ćwiczenia w rytmie energicznej muzyki, które polegają na skakaniu na jednoosobowej trampolinie w wodzie. W czasie zajęć można spalić 600-1200 kcal. Dzięki miękkiej powierzchni trampoliny trening praktycznie odbywa się bez obciążeń stawów. Jest to świetna ochrona przed chorobami sercowo-naczyniowymi, doskonale pobudza krążenie i dodaje energii. To rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet, woda bowiem pozytywnie wpływa na sprężystość skóry, a to pomaga w walce z cellulitem. Ćwicząc na trampolinie ujędrniamy pośladki, wzmacniamy mięśnie nóg i brzucha, takie ćwiczenia zwiększają gibkość i koordynację ruchową.


Grzegorz Pietrzyński

Jestem instruktorem pływania z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Moim celem jest upowszechnianie i kształtowanie wartości i postaw propagujących sportowy styl życia, co potwierdzam swoją osobą. Oprócz pływania interesuję się grą w squasha, badmintona, jazdą na nartach oraz jazdą na rowerze górskim. Swoją pasję do roweru wyrażam uczestnictwem w maratonach górskich, w których od kilku lat biorę udział. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi motywując ich do pracy nad sobą oraz dążenia do wyznaczonych celów. Serdecznie zapraszam na zajęcia aquaspinningu i szczerze wierzę że zarażę Was moją pasją.


Anna Bernaś

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Instruktor Aqua Basic. Wielokrotna medalistka zawodów pływackich, zafascynowana tym sportem. Energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, lubi zarażać innych uśmiechem i zaangażowaniem. Gwarantuje porządną dawkę dobrej zabawy i wspólne szaleństwo przy dobrej i różnorodnej muzyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.


Wyróżnione aktualności:

Zasady obowiązujące na basenach

Szanowni Państwo, przypominamy zasady, które obowiązują na naszych basenach po wprowadzeniu rozporządzenia w związku z pandemią.

Aqua Aerobik zamiast Aqua Jump

Od listopada zmianie ulegnie grafik zajęć aqua na basenie przy Pl. Powstańców Śl.

Archiwum aktualności

Honorujemy (tylko Aqua Aerobik)*:

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Call Now Button