Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Kompleks Sportowy „HAJDUKI” przy ul. Granicznej 92 

Kompleks Sportowy „Hajduki” tworzą hala sportowa oraz basen kryty. Obiekt jest przystosowany do zajęć dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesny budynek oddano do użytku 20 lat temu. Miasto przeprowadziło inwestycję w odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne mieszkańców i jednostek edukacyjnych dzielnicy Batory. Obecnie z obiektu korzystają uczniowie chorzowskich Szkół Podstawowych nr 2, 5, 12, 18, 21, 32, 33, 34, Społecznej Szkoły Podstawowej w Chorzowie oraz III LO w Chorzowie. Ponadto w Kompleksie Sportowym „Hajduki” swoje sportowe umiejętności podnoszą zawodnicy następujących klubów:  AP Sukces Chorzów, Start, MKS Zryw, UKS Silesia Chorzów, Espanola, Akademia Handball Ruch Chorzów. Z obiektu korzystają również mieszkańcy, indywidualnie z basenu, a grupy zorganizowane z hali sportowej. W basenie odbywają się także zajęcia szkółki pływackiej „Morsiki” organizowanej przez MORiS, a w hali rozgrywane są mecze Chorzowskiej Ligi Futsalu.

Hala sportowa:

Hala sportowa z płytą o wymiarach 20m na 40m z wyznaczonymi boiskami do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki oraz widownią dla 200 osób, szatniami i salką konferencyjną oraz salką fitness.
Godziny otwarcia od 8:00 do 24:00.

Basen kryty:

Basen o wymiarach 25 m na 16 m jest podzielony na sześć torów, w tym jeden wypłycony na całej długości do głębokości 90 cm, przeznaczony do nauki pływania. Na terenie basenu znajduje się sauna. Na basenie działa system wejść/wyjść z pomiarem minutowym. Jednocześnie z basenu korzystać może 50 osób.

Przeczytaj więcej informacji na temat godzin otwarcia basenu oraz grafiku godzin ogólnodostępnych

Na basenie odbywają się zajęcia aqua aerobic – przeczytaj więcej o zajęciach.

Kontakt:

Regulaminy:

Regulamin obiektu

Galeria:

Mapa:

 

przejdź na stronę strefa wolontariatu

Rezerwacje on-line

Trenuj w Chorzowie - prezentacja chorzowskich klubów

 

akceptowalne płatności na obiektach

przejdź na stronę o RODO

Deklaracja dostępności