Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Poznaj nasze instruktorki fitness

2018-03-15
Fitness

Przedstawiamy sylwetki osób prowadzących zajęcia fitness

Nasze zajęcia prowadzone są w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego oraz w KS Hajduki przy ul. Granicznej. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – od mocnej, energicznej Tabaty po spokojniejszy Callanetics. Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia! 

Cennik, grafik zajęć oraz więcej informacji o Centrum Rekreacji i Wdzięku.

Cennik, grafik zajęć oraz więcej informacji o KS Hajduki.

Dorota Grzysczok

instruktorka fitness

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Magister Finansów i Rachunkowości. Od 2010 roku jestem czynną Instruktor kąFitness. Pasję do prowadzenia zajęć odkryłam będąc jeszcze studentką. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i szkoleniach, prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych szkoleniowców, gdzie regularnie poszerzałam oraz doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności. Podczas prowadzenia zajęć zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem pasjonatką turystyki górskiej (Ski-Alpinizm, Wspinanie, Kolarstwo Górski) oraz lekkoatletyki (biegi długodystansowe).

Izabela Magdziarek

instruktorka fitness

Fitness jest moją pasją z którą związana jestem od ponad 15 lat. Aktywność ruchowa to dla mnie styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Cały czas podnoszę poziom swoich kwalifikacji na wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach.W mojej pracy najbardziej cenię sobie relacje z ludżmi, zawsze dokładam wszelkich starań by każdy wychodził zmęczony, uśmiechnięty i jednocześnie naładowany pozytywną energią. WY KOCHANI JESTEŚCIE DLA MNIE NAJWAÂŻNIEJSI!!!!!

Barbara Biniok

instruktorka fitness

Jestem Instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness (AWF Katowice). Uczestniczyłam w wielu szkoleń. Jestem czynna zawodowo stale od 17 lat. Na swoich zajęciach staram się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla mnie zintegrowaną częścią i sposobem na życiem Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń jak i o przyjazną atmosferę.

Danuta Biniek

instruktorka fitness

W zdrowym ciele zdrowy duch" wyznaję tę zasadę od wielu lat i polecam ją wszystkim paniom które chcą być sprawne i czuć się młodo.

Dominika ÂŻarska

instruktorka fitness

Obok kontaktu z drugim człowiekiem moją największą pasją jest sport. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć zamiłowanie do aktywności fizycznej i pracę z ludźmi. W 2015 roku uzyskałam tytuł instruktora fitness i od tamtej pory wciąż staram się odkrywać nowe oblicza fitnessu, uczestnicząc w różnych szkoleniach i konwencjach. 🙂 Największą frajdę sprawiają mi treningi interwałowe, zajęcia wzmacniające, podczas których wspólnie z klubowiczami pokonujemy wciąż nowe wyzwania. 🙂 Bardzo chętnie oddaję się także zajęciom mentalnym, kiedy to pracuje nad samokontrolą, relaksem, opanowaniem ciała i duszy. 🙂

Magdalena Flis

instruktorka fitness

Jestem osobą pełną pasji i pozytywnej energii. Muzyka i sport od zawsze gościły w moim życiu. W Zumbie zakochałam się od pierwszych zajęć. Od 2013 jestem licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Aqua Zumba a także instruktorem zajęć grupowych.

Call Now Button