Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113

Kontakt i godziny otwarcia:

Cennik wejść jednorazowych i karnetów (płatność tylko gotówką):
Siłownia Jednorazowe wejście 12 zł
Karnet miesięczny (w cenie jednorazowa wejściówka na fitness oraz saunę) 55 zł
Fitness Jednorazowe wejście 12 zł
Karnet miesięczny – 1 x w tygodniu 35 zł
Karnet miesięczny – 2 x w tygodniu 50 zł
Karnet miesięczny – 3 x w tygodniu 65 zł
Karnet miesięczny – 4 x w tygodniu 80 zł
Karnet miesięczny – 5 x w tygodniu 95 zł
Sauna Jednorazowe wejście – 1godz. 27 zł
Karnet 5 wejść 103 zł
Tenis stołowy Wynajęcie 1godz. 8 zł

HONORUJEMY NASTĘPUJĄCE KARTY SPORTOWO-REKREACYJNE

Grafik zajęć fitness – ważny od 27.11:
Godzina Poniedziałek Wtorek  Środa  Czwartek Piątek 
17:30 BODY SHAPE
Dorota
TABATA
Barbara
STEP+PŁASKI BRZUCH
Dorota
TBC
Barbara
FIT BALL
Dominika
18:30 PILATES + STRETCHING
Dorota
PERFECT BODY TRAINING
Barbara
PILATES + STRETCHING
Dorota
BE FIT
Barbara
TABATA
Dominika
19:30 BPU
Mariusz
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Monika
BPU
Mariusz
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Monika
20:30 CARDIO
Mariusz
SUPERLINE
Mariusz
BODY SHAPE
Dominika

Galeria:

Sylwetki instruktorek:

Dorota Grzysczok

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Magister Finansów i Rachunkowości. Od 2010 roku jestem czynną Instruktor kąFitness. Pasję do prowadzenia zajęć odkryłam będąc jeszcze studentką. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i szkoleniach, prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych szkoleniowców, gdzie regularnie poszerzałam oraz doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności. Podczas prowadzenia zajęć zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem pasjonatką turystyki górskiej (Ski-Alpinizm, Wspinanie, Kolarstwo Górski) oraz lekkoatletyki (biegi długodystansowe).

Izabela Magdziarek

Fitness jest moją pasją z którą związana jestem od ponad 15 lat. Aktywność ruchowa to dla mnie styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Cały czas podnoszę poziom swoich kwalifikacji na wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach.W mojej pracy najbardziej cenię sobie relacje z ludżmi, zawsze dokładam wszelkich starań by każdy wychodził zmęczony, uśmiechnięty i jednocześnie naładowany pozytywną energią. WY KOCHANI JESTEŚCIE DLA MNIE NAJWAŻNIEJSI!!!!!

Barbara Biniok

Jestem Instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness (AWF Katowice). Uczestniczyłam w wielu szkoleń. Jestem czynna zawodowo stale od 17 lat. Na swoich zajęciach staram się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla mnie zintegrowaną częścią i sposobem na życiem Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń jak i o przyjazną atmosferę.

Monika Gordel

Jestem wielbicielką aktywnego spędzania czasu. Od dziecka sport był zawsze obok mnie: pływanie, wspinaczka skałkowa, górskie wędrówki, sztuki walki – to tylko niektóre z uprawianych  przeze mnie na przestrzeni lat dyscyplin.Instruktor fitness to mój zawód i pasja. Fascynują mnie przeróżne formy zajęć grupowych tj. trening  funkcjonalny, rowerowy, interwałowy, TRX, Bosu, TBC, Bpu, step, aquafitness, ale także pilates, zdrowy kręgosłup, streching i joga. Podczas wielu godzin przerzuciłam także sporo kilogramów na siłowni- posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz trenera kulturystyki. Jednak kiedy nie znajdziesz mnie, ani na sali fitness, ani na siłowni miej pewność, że pokonuje właśnie kilometry przygotowując się do kolejnego startu biegowego lub Nordic Walking. Uczestniczyłam w wielu imprezach biegowych. W roku 2015 na Festiwalu Biegowym w Krynicy udało mi się zdobyć II miejsce w I Mistrzostwach Polski w Hill Nordic Walking. W 2016 w cyklu biegów Perły Małopolski zdobyłam III miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii wiekowej. To samo miejsce w klasyfikacji generalnej udało się wywalczyć w Chorzowskim Półmaratonie Parkowym. Na co dzień, prywatnie, jestem studentką dietetyki i mamą czternastomiesięcznej Zośki i już prawie pięcioletniej Helenki. Ciągłe doskonalenie swych umiejętności, rozwój i zdobywanie wiedzy niezbędnej w wykonywanym zawodzie to mój cel. Moje motto, to: lepsza z każdym dniem.

Dominika Żarska

Obok kontaktu z drugim człowiekiem moją największą pasją jest sport. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć zamiłowanie do aktywności fizycznej i pracę z ludźmi. W 2015 roku uzyskałam tytuł instruktora fitness i od tamtej pory wciąż staram się odkrywać nowe oblicza fitnessu, uczestnicząc w różnych szkoleniach i konwencjach. 🙂 Największą frajdę sprawiają mi treningi interwałowe, zajęcia wzmacniające, podczas których wspólnie z klubowiczami pokonujemy wciąż nowe wyzwania. 🙂 Bardzo chętnie oddaję się także zajęciom mentalnym, kiedy to pracuje nad samokontrolą, relaksem, opanowaniem ciała i duszy. 🙂

Mariusz Czornik

Trener personalny, instruktor fitness, instruktor indor cycling, trener cross oraz power pamp. Specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym i siłowym. Były piłkarz obecnie zapalony rowerzysta. Energiczny i uśmiechnięty. Motto sportowe: „sport – przez zabawę do celu”

Mapa:

Wyróżnione aktualności:

Sprawdź jak pracujemy w okresie świąteczno-noworocznym.

Zapraszamy na baseny, fitness i lodowiska.

Otwarcie Saunarium już w poniedziałek!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie w przyszłym tygodniu będzie mógł dopisać do swojej historii kolejną ważną datę. Już 10 grudnia 2018 roku nastąpi długo wyczekiwane otwarcie Saunarium przy Placu Powstańców Śląskich w Chorzowie!

Archiwum aktualności

Partnerzy

 • przejdź na stronę Chorzów miasto
 • przejdź na stronę chorzowianin
 • przejdź na stronę comtv
 • przejdź na stronę chorzowtv
 • przejdź na stronę decathlon katowice
 • przejdź na stronę hotelscombined
 • przejdź na stronę laserhouse
 • przejdź na stronę kontento
 • przejdź na stronę chśpwik
 • przejdź na stronę tubachorzowa
 • przejdż na stronę www.dieta.pl
 • przejdź na stronę jestemfit