Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

O 14:00 zamykamy zgłoszenia na listę startową!

2021-10-07
Bieganie

To ostatnie chwile, aby dołączyć do Biegu Ulicznego „Chorzowska Dycha”, który wystartuje w niedzielę, 10 października o 11:00 ze skweru im. Rotmistrza W. Pileckiego w Chorzowie Batorym.

Wpisowe dziś jeszcze wynosi 40 zł za osobę. Zapraszamy również wszystkich niezdecydowanych w dniu biegu (50 zł) na start w godz. 9:00-10:30. Każdy zapisany uczestnik otrzyma biegowy gadżet, kupon rabatowy do Sklepu Biegacza, pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek na mecie.

Do pokonania będzie dystans 10 km, który poprowadzi biegaczy ulicami Chorzowa Batorego. Startujemy w niedzielę, 10 października o 11:00 ze skweru im. Rotmistrza W. Pileckiego (za hotelem Gorczowski).

Wszystkie osoby, które zapisały się na wydarzenie do 3.10 otrzymały wiadomość e-mail ze szczegółami dotyczącymi wydarzenia. Pakiety startowe będzie można odbierać w czwartek i piątek w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 (Dział Imprez) oraz w dniu imprezy na starcie w godz. 9:00-10:30. Osoby, które dołączyły do wydarzenia po 4. października pakiety mogą odebrać w niedzielę w godz. 9:00-10:30.

Dla najlepszych biegaczy przygotowaliśmy nagrody rzeczowe, a wśród nich vouchery do Sklepu Biegacza oraz pakiety ufundowane przez Yasumi Chorzów, Barbershop Brzytwa oraz Fizjo Factory!

Na starcie biegu będzie możliwość skorzystania z depozytu, a na mecie – z prysznica.

Dla zmotoryzowanych możliwość zaparkowania auta będzie przy mecie (basen KS Hajduki, ul. Graniczna 92) – do punktu startowego jest stąd ok. 1km (zobacz mapkę dojścia z parkingu na start).

Dostępna jest również poglądowa trasa biegu (format: .pdf – otworzy się w nowym oknie).

Wszystkich zapraszamy do wspólnej rywalizacji! Zapisy pod tym adresem!

Call Now Button