Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zaproszenie od św. Mikołaja!

2021-11-22
mikołaj daje dziecku prezent

Już niebawem przekażemy Wam informację o otwarciu lodowisk, ale jedna data jest niezmienna i w 100% potwierdzona – to wizyta św. Mikołaja na naszym lodowisku! Zapraszamy najmłodszych – sprawdź szczegóły!

Przygotowania do otwarcia dwóch lodowisk idą pełną parą. Pierwsi goście na lód wejdą na początku grudnia, a 6 grudnia na płycie lodowiska na Rynku pojawi się wyczekiwany co roku gość specjalny – św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30 przy lodowisku na chorzowskim Rynku, gdzie czekać będą na Was dodatkowe atrakcje – wesołe animacje, barwne oświetlenie oraz świetna muzyka. Mamy nadzieję, że nic nie zatrzyma po drodze naszego Gościa i dotrze do nas punktualnie! Zaproszenie kierujemy w sposób szczególny do najmłodszych – nie może Was zabraknąć w tym dniu. Wyjątkowa atmosfera – zapewniona!

Informujemy również wszystkich rodziców, że Św. Mikołaj wręczy – jak co roku – prezenty dzieciom. Każdy rodzic może zgłaszać chęć wręczenia prezentu poprzez formularz internetowy – https://moris.chorzow.pl/zgloszenia/mikolajnarynku/. Koszt takiego spotkania to symboliczna złotówka.

Call Now Button