Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zacznij przygodę z Padlem!

2017-06-26
padel

Zapraszamy na dzień otwarty na kort przy ul. Katowickiej

Wraz ze sklepem sportowym Decathlon Katowice serdecznie zapraszamy na event "Zacznij przygodę z Padlem", który odbędzie się 15 lipca w godz. 16:00-19:00 na obiekcie przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy charakterystykę Padla – sportu rakietowego, który zbiera w Polsce coraz więcej miłośników tej dyscypliny. Padel, który jest najbardziej znany w krajach latynoskich w Polsce stawia coraz śmielsze kroki, a co roku powstają nowe ośrodki, gdzie można zagrać w sport, który jest niejako połączeniem tenisa ziemnego i squasha. Sama rywalizacja odbywa się parami, w przestrzeni zamkniętej, przedzielonej siatką.

Mecze pokazowe, lekcje z instruktorem oraz konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy na ten dzień. Ponadto  będzie można spróbować swoich sił w innych mniej znanych sportach rakietowych, takich jak speedminton czy tenis plażowy. 

W związku z tym, iż Padel jest odpowiedni dla każdej osoby w każdym wieku zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami i przyjaciółmi – szykuje się naprawdę dobra zabawa z nutką rywalizacji w tle 🙂 

Call Now Button