Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

WSB i mBank w finale Pucharu Ligi!

2013-06-10
Futsal logo

Wielki finał rozgrywek o Puchar Ligi coraz bliżej. W miniony weekend poznaliśmy skład finalistów, który stanowią zespoły bardzo zasłużone dla naszej Ligi.

Największa niespodzianka rozgrywek – trzecioligowy zespół Bet Boys dotarł aż do półfinału gdzie poległ dopiero po serii rzutów karnych. Zespół BB wygrywał do przerwy z WSB 1:0, jednak nie potrafił utrzymać prowadzenia, i o awansie do wielkiego finału decydowały karne. Lepiej próbę nerwów wytrzymali bardziej doświadczeni „studenci z WSB”, którzy powoli spełniają niepisaną przepowiednię, że „kto wygra z Klimzowcem zdobywa Puchar!!!” Do pełni szczęścia pozostaje drużynie WSB wygrać z mBankiem. Ten ostatni dostał się do finału po zwycięstwach z Pressingiem 4:1 oraz Mix-Budem 2:1.

Oto komplet wyników spotkań rozegranych w miniony weekend:

Æwierćfinały:

mBank – Pressing 4:1

Mix-Bud – Bryka 3:3 w rz. karnych 3:2

WSB – Silesia 6:2

Bet Boys –  Dam-Pack 3:1

Półfinały:

WSB – Bet Boys 1:1 w rz. karnych 3:2

Mix-Bud – mBank 1:2

Mecz finałowy rozgrywek Pucharu Ligi połączony z oficjalnym zakończeniem sezonu 2012/2013 zaplanowany został na sobotę 15 czerwca br. o godz. 10:00. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości, przede wszystkim tych najlepszych, wyróżnionych w poszczególnych klasyfikacjach.

 

Call Now Button