Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

„Wakacje z MORiS’em” zakończone!

2016-08-31
wakacje

Podczas tegorocznych wakacji letnich przygotowaliśmy wiele atrakcji

Blisko 300 osób skorzystało z atrakcji i wydarzeń, które przygotowaliśmy w ramach ackji "Wakacje z MORiS'em". Dla najmłodszych zorganizowaliśmy zajęcia z animatorem na basenie KS Hajduki, a także szkółkę tenisa ziemnego na kortach przy ul. Filarowej oraz szkółkę Padla na obiekcie przy ul. Katowickiej.

Ponadto po raz pierwszy w ramach wakacji letnich zorganizowaliśmy wycieczki dla dzieci i młodzieży, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym czasie odwiedziliśmy Miasteczko Westernowe Twin Pigs, Park Ogrodzienec, Park Trampolin w Zabrze, Laser House z Katowic oraz Park Rozrywki Zatorland. Wycieczki były nie tylko świetną okazją do zabawy i uśmiechu, ale dzieci dowiedziały się również wielu nowych ciekawych rzeczy m.in. z parku doświadczeń czy parku dinozaurów.

Jak co roku, zorganizowaliśmy również cykl turniejów – streetball'a, siatkówki plażowej, Padla oraz tenisa ziemnego. Wszystkie turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a co równie ważne, we wszystkich mogliśmy oglądać wysoki poziom sportowy. Dla najlepszych zawodników turniejów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody – bony do sklepu Decathlon Katowice, wejściówki dla Laserhouse oraz parku Trampolin oraz vouchery na Padla i karnety basenowe.

Wakacje zakończone, ale to nie oznacza końca wydarzeń organizowanych przez MORiS w tym roku – serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej!

Call Now Button