Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

W sobotę hala MORiS Chorzów zmieniła się nie do poznania!

2021-10-11

A to za sprawą gali organizowanej przez Prime Time Wrestling. W ringu można było zobaczyć gwiazdy największych światowych federacji wrestlingu! Dzień później emocje zafundował kibicom Clearex Chorzów! Zobacz podsumowanie weekendu!

W sobotę o 20:00 rozpoczęła się gala Kinguin Prime Time Wrestling. Organizatorzy odmienili nasza halę nie do poznania przez przygotowanie barwnej scenografii oraz oświetlenia hali. Podczas gali wystąpili zawodnicy z Włoch, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, którzy reprezentowali największe federacje wrestlingu na świecie, a na trybunach zasiadło wielu miłośników tej rozrywki. Jednym z partnerów wydarzenia było Miasto Chorzów. Mamy nadzieję, że wydarzenie wróci jeszcze do hali MORiS w niedalekiej przyszłości.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania przygotowanego przez portalu Silesia24.pl:

Dostępny jest również wywiad z jednym z inicjatorów powstania federacji PTW:

Całą galę można obejrzeć już na portalu YouTube:

Kilka ujęć naszej hali uchwyconych przez fotografów:

Po zakończeniu gali ekipę MORiS Chorzów czekało dużo pracy, bo już w niedzielę rozegrany został mecz Futsal Ekstraklasy, w którym Clearex Chorzów podejmował drużynę AZS UW Darkomp Wilanów. Po zaciętym i emocjonującym pojedynku ostatecznie drużyny zremisowały 2:2.

Clearex - Darkomp

Clearex Chorzów – AZS UW Darkomp Wilanów

Call Now Button