Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Uwaga MORSIKI

2022-01-05

Planowane zapisy na szkółkę pływacką zostają przesunięte.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na aktualne i stale zmieniające się obostrzenia, a co się z tym wiąże mocno ograniczone limity osób korzystających z basenów, podjęliśmy decyzję o przesunięciu zapisów do szkółki pływackiej MORSIKI. Datę podamy w terminie późniejszym.

W chwili obecnej z naszych basenów może korzystać odpowiednio:

  • KS Hajduki – 18 osób,
  • Pl. Powstańców – 21 osób.

W limit nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

Nasze grupy pływackie w ramach nauki i doskonalenia liczą średnio 15 osób. Jednocześnie na pozostałych torach odbywają się inne zajęcia grup zorganizowanych, a z basenu korzystają także osoby indywidualne. Aktualne limity w połączeniu z brakiem szczegółowej wiedzy na temat ilości zaszczepionych w poszczególnych grupach skutkuje brakiem możliwości zapewnienia wszystkim chętnym wejścia na obiekt. Dlatego też na chwilę obecną przekładamy zapisy i śledzimy wytyczne mające się pojawić w najbliższym okresie.

Jednocześnie informujemy, iż w momencie podjęcia ostatecznej decyzji o rozpoczęciu zapisów możliwym będzie uzależnienie ilości grup oraz ich liczebność od poziomu wyszczepienia zgłaszanych uczestników.

Liczymy na Państwa zrozumienie i zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Call Now Button