Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Startujemy z nową zabawą w Centrum Rekreacji i Wdzięku!

2022-11-18

Już 30. listopada po raz pierwszy po dłuższej przerwie odbywać się będzie Power Challenge Day. To pierwsza, ale nie ostatnia taka zabawa dla Gości naszej siłowni! Sprawdź więcej szczegółów!

Power Challenge Day to nowa zabawa dla Gości Centrum Rekreacji i Wdzięku, którzy korzystają z siłowni. W wybranym, ogłoszonym wcześniej dniu nasi Instruktorzy wymyślają specjalne zadanie. W ciągu całego dnia będziemy zbierać Wasze osiągnięcia, a osobę, która osiągnie najlepszy w danym dniu wynik, nagrodzimy niespodzianką! Upominek trafi również do najlepszej Pani!

Jak dołączyć do zabawy? To proste! Wystarczy zapoznać się z zadaniem, które należy wykonać w danym dniu i w ciągu pobytu na siłowni zgłosić Instruktorowi gotowość przystąpienia do zadania! Zadanie wykonujemy przy Pracowniku siłowni – najlepszy rezultat zapisujemy na tablicy wyników!

Już wkrótce więcej informacji! Możemy zdradzić, że pierwszy, Andrzejkowy Power Challenge Day zaplanowaliśmy na 30. listopada! Jakie zadanie będzie do wykonania? Obserwujcie nasz profil na Facebook’u i WWW! Zapraszamy również do dołączenia naszej grupy Facebook’owej, gdzie poznacie się z naszymi stałymi Klientami!

Call Now Button