Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Rozpoczęliśmy sezon na Wodnym Placu Zabaw!

2024-05-31

Aby zdążyć przed długim weekendem – wyjątkowo już w środę zainaugurowaliśmy zabawę na Wodnym Placu Zabaw po sezonowej przerwie! Zobacz krótką relację z wydarzenia i dołącz do wodnej zabawy!

Uroczystego otwarcia Wodnego Placu Zabaw dokonali sami użytkownicy tej atrakcji w towarzystwie Zastępcy Prezydenta Miasta – Jacka Króliczka oraz Radnego Sławomira Kordeli – wraz z dziećmi odliczyli sekundy do pierwszych strumieni wody, która popłynęła z urządzeń zamontowanych w niecce Wodnego Placu Zabaw!

Naszemu otwarciu towarzyszyły muzyczne przeboje wybrane specjalnie z myślą o najmłodszych, a o zabawę zatroszczyła się Animatorka Aga z AniRusz.

Wodny Plac Zabaw czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00, a w weekendy w godz. 10:00-20:00 (w czasie długiego weekendu zapraszamy od 10:00!).

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem obiektu osoby korzystające z niecki obowiązuje strój kąpielowy (dotyczy również obuwia!), a dzieci noszące pieluchy – specjalne pieluchy przeznaczone do kąpieli. Można nabyć również na stoisku przy Wodnym Placu Zabaw.

Zobaczcie krótką fotorelację z wydarzenia:

 

Call Now Button