Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Nowy rok – nowe inwestycje!

2024-02-07

Rozpoczęliśmy 2024 rok, w którym planujemy zrealizować kilka inwestycji. Procedura przetargowa na jedną z nich – stworzenie strefy fitness na terenie obiektu przy pl. Powstańców – właśnie się rozpoczęła. Sprawdź szczegóły!

Inwestycja pod nazwą „Modernizacja pomieszczeń na salkę fitness wraz z zapleczem sanitarnym w obiekcie przy Placu Powstańców Śląskich w Chorzowie” obejmuje ostatnie niezagospodarowane pomieszczenia, które znajdują się w obiektach MORiS Chorzów. Rozpoczęliśmy proces wyłonienia wykonawcy tego projektu. Zakres prac dotyczy kompleksowego remontu niemal 150 m2 powierzchni. W nowym centrum fitness znajdzie się sala do zajęć przeznaczona dla 25 uczestników oraz kompleksowy węzeł szatniowo-sanitarny. Dominującym kolorem będzie tu kolor miętowy.

Mamy nadzieję, że inwestycja ta zachęci do skorzystania z oferty nie tylko naszych stałych klientów, ale również nowe osoby, które szukają dla siebie odpowiedniego rodzaju zajęć. Pracujemy już nad ofertą, która będzie dostępna w tym miejscu. Chcemy jednak wysłuchać również Waszych propozycji i sugestii, dlatego też zwracamy się z prośbą o podzielenie się pomysłami na formy zajęć, z których będziecie mogli skorzystać! Wiadomości możecie wysyłać na adres sekretariat@moris.chorzow.pl.

Szczegóły przetargu znajdziecie w BIP MORiS Chorzów.

To oczywiście nie jedyna inwestycja, którą planujemy zrealizować w tym roku. Kolejna dotyczyć będzie szatni i sanitariatów na terenie hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego.

Zobaczcie wizualizację nowego centrum fitness:

Call Now Button