Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Pożegnajcie lato razem z nami na pikniku z okazji 30-lecia MORiS Chorzów!

2022-09-21

Już 25. września zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. Cichej, gdzie odbędzie się Sportowy Piknik! Będziecie mogli poznać kluby i stowarzyszenia działające w Chorzowie, spędzić czas w miasteczku rowerowym i spróbować swoich sił w grach i zabawach! Zapraszamy od 14:00 do 16:00!

25. wrzesień to dzień Chorzowskiego Rajdu Rowerowego – na tą imprezę pula miejsc została już wyczerpana. Jednak nic straconego – w tym dniu przygotowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję – to sportowy piknik z okazji 30-lecia MORiS Chorzów, połączony z metą naszego Rajdu!

Wszystkich zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. Cichej 6 w najbliższą niedzielę, 25. września w godzinach 14:00-16:00! W programie prezentacje klubów i stowarzyszeń działających w Chorzowie, gry i zabawy oraz miasteczko rowerowe z marką PUKY. Będziecie mogli spróbować również swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych!

Trzymamy kciuki za pogodę – mamy nadzieję, że w niedzielę zaświeci słońce. Jeżeli zaskoczą nas mocne opady deszczu – poinformujemy Was o przeniesieniu pikniku do hali przy ul. Dąbrowskiego 113!

Call Now Button