Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Po weekendzie 60 osób na liście startowej!

2022-01-12

Przed długim weekendem rozpoczęliśmy zapisy na Zawody w Narciarstwie Alpejskim, a na liście już mamy 60 zawodników! Zapraszamy wszystkich do rywalizacji na Stacji Narciarskiej „Cieńków” w Wiśle!

Po rocznej przerwie wracamy z zaproszeniem na Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów – to już 10. odsłona tej imprezy! Tym razem po raz pierwszy gościć będziemy w Wiśle na Stacji Narciarskiej „Cieńków”.

Zawody rozpoczną się 5. lutego o 10:00, ale w biurze zawodów należy się zameldować w godzinach 8:00-9:15, co warto uwzględnić przy planowaniu wyjazdu!

Startujący będą mieli do pokonania trasę slalomu giganta w dwóch przejazdach. Szczegółowe warunki udziału w zawodach podane są w regulaminie imprezy. Rywalizacja będzie przebiegać w kilkunastu kategoriach indywidualnych. Dodatkowo przeprowadzona zostanie klasyfikacja rodzinna.

Dla uczestników przygotowaliśmy rabat na karnet narciarski, a dla najlepszych – pamiątkowe medale, statuetki oraz nagrody rzeczowe, których pula wciąż rośnie! Dla miłośników narciarstwa miasteczko sportowe przygotuje, wzorem lat ubiegłych Decathlon Katowice DTŚ – będziecie tu mogli zapoznać się z ofertą sklepu oraz zapytać fachowca o odpowiedni dobór sprzętu narciarskiego!

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Chorzów Andrzej Kotala, a do partnerów wydarzenia dołączyli:

  • Decathlon Katowice
  • Barbershop Brzytwa
  • Laserhouse
  • Yasumi Chorzów
  • Fun&Sport Świętochłowice
  • Fizjo Factory Chorzów
  • Planet Cinema Zabrze

Wkrótce przekażemy Wam informację o nagrodach, które będą mogli zdobyć najlepsi Narciarze – będzie o co powalczyć!

Regulamin Zawodów oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym linkiem!

Radzimy nie zwlekać z zapisami do ostatniej chwili – liczba miejsc jest ograniczona, a zbliżamy się już do osiągnięcia połowy limitu uczestników! Wpisowe to 80 zł.

Plakat zawodów

Call Now Button