Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Plener ślubny na Cichej

2010-10-13

Stadiony sportowe odgrywają ważną funkcję społeczną nie tylko podczas meczy.

Najcenniejszą pamiątką ślubną jest album fotograficzny, a ulubionymi motywami zdjęć plenerowych Pary Młodej to przyroda i architektura. W Chorzowie nieodmiennym powodzeniem cieszy się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku. Jednak coraz częściej „Młodzi” decydują się na sesje związane z ich zainteresowaniami, na przykład muzycy fotografują się w sklepach muzycznych, podróżnicy w planetarium, a sportowcy i kibice na stadionach. Tak dzieje się również w naszym mieście. Stadion Miejski przy ul. Cichej, na którym mecze rozgrywa klub piłkarski Ruch Chorzów, stał się pożądanym miejscem sesji fotograficznej. Do Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie regularnie wpływają zapytania o możliwość wykonania zdjęć nowożeńcom.
Zainteresowanie naszym obiektem ze strony fotografów i Państwa Młodych dowodzi popularności piłki nożnej, ale jest również miernikiem atrakcyjności architektonicznej samego stadionu – mówi Alina Zawada, dyrektor MORiS – Pomimo faktu, iż nasz obiekt nie należy do najnowocześniejszych i może najpiękniejszych to jednak jako gospodarz stadionu dokładamy wszelkich starań, aby estetyka i funkcjonalność zadowalała piłkarzy oraz kibiców.
Czekamy na kolejne pomysły nowożeńców. Być może znajdą się również zapaleni kibice sportów halowych? Przypomnijmy, że w Chorzowie mamy kluby piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, futsalu oraz reprezentantów wielu dyscyplin indywidualnych, którzy trenują i rozgrywają mecze na nowoczesnych obiektach sportowych. A może ktoś zdecyduje się przeprowadzić ceremonię ślubną w którymś z wymienionych miejsc?
 


Więcej zdjęć na www.chorzow.pl/foto .

Call Now Button