Pierwszy Wakacyjny Turniej Rodzinny za nami!
2022-07-26
W minioną sobotę na „Kresach” odbyła się pierwsza wakacyjna odsłona Turnieju Rodzinnego. Zobacz jak bawili się uczestnicy naszego sportowego pikniku!
23. lipca o 9:00 rozpoczęliśmy rodzinną rywalizację na „Kresach”. Od początku jednak podkreślaliśmy, że rywalizacja w tym dniu schodziła na dalszy plan – najważniejsze były tu bowiem zabawa i wspólne, aktywne spędzenie czasu!
W Turnieju wzięło udział 13 rodzin (dziecko w wieku 6-11 lat + rodzic). Na początku sprawdziliśmy umiejętność rzutów do kosza oraz celność w ringo. Następnie rozegraliśmy mini-turniej unihokeja; po nim przyszedł czas na krótką, zręcznościową konkurencję pod tajemniczą nazwą „szybkie kubki”, a na zakończenie – sprawnościowy tor przeszkód.
Dobrej zabawy na Kresach nie brakowało! Każde dziecko otrzymało pamiątkowe dyplomy oraz medale, a 3 najlepsze rodziny – puchary oraz wejściówki do Sali Zabaw Fun&Sport w Świętochłowicach.
Na podium stanęli:
- Bartosz Markowski
- Alex Zawadzki
- Patryk Dziembała
Serdecznie gratulujemy sportowego zacięcia i dziękujemy za stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery!
Zobacz materiał przygotowany przez portal Chorzowianin:








