Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Pamięci Janusza

2005-09-22

W środę 21 września w strzelnicy na terenie byłej jednostki wojskowej w Chorzowie odbyły się Pierwsze Zawody Strzeleckie do tarcz biatlonowych im. Janusza Stachowskiego. W zaciętej rywalizacji wzięło udział 32 zawodników. Niespodziewanie najlepsza w tym gronie, zdominowanym przez mężczyzn, okazała się pani Agata Zybek, dyrektor MDK „Centrum”. W finale pokonała Marcina Mendykę, cichego faworyta, który […]


W środę 21 września w strzelnicy na terenie byłej jednostki wojskowej w Chorzowie odbyły się Pierwsze Zawody Strzeleckie do tarcz biatlonowych im. Janusza Stachowskiego. W zaciętej rywalizacji wzięło udział 32 zawodników. Niespodziewanie najlepsza w tym gronie, zdominowanym przez mężczyzn, okazała się pani Agata Zybek, dyrektor MDK „Centrum”. W finale pokonała Marcina Mendykę, cichego faworyta, który zwyciężał już w podobnych turniejach. Po końcowym rozstrzygnięciu nikt już nie dawał wiary w zapewnienia pani Agaty, że strzelała po raz pierwszy w życiu. W klasyfikacji zespołowej (drużyny wystawiały chorzowskie instytucje) nie było już niespodzianek, pierwsze miejsce przypadło MORiS-owi Chorzów.
Celem imprezy było przypomnienie postaci niezwykłej – zmarłego rok temu Janusza Stachowskiego, wieloletniego dyrektora MORiS Chorzów, propagatora sportu i kultury. Na zawodach gościła również rodzina Stachowskiego. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Call Now Button