Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Odwołujemy zimę!

2024-02-06

Jak rozgrzać się w zimowe wieczory? Łyżwy, dobra muzyka i świetna zabawa brzmią jak całkiem niezły pomysł! W sobotę, 10. lutego zapraszamy na Reggae Disco na lodowisku KS Hajduki. Ślizgawki o 18:00 i 19:00 rozkręci DJ Eight! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

W Chorzowie odwołujemy zimę, bo możemy! Robimy to w sobotę, 10 lutego o 18:00 i 19:00 na lodowisku KS Hajduki! Do czerwoności rozgrzeje Was DJ Eight – na ten dzień przygotuje specjalne sety, w których główną rolę odgrywać będzie muzyka reggae.

To będzie niepowtarzalna dyskoteka pod chmurką! Zapraszamy wszystkich miłośników łyżew i rozgrzewających rytmów reggae (i nie tylko!). Na pewno oprócz tej muzyki rodem z Jamajki nie zabraknie też innych tanecznych hitów!

Podczas wydarzenia obowiązuje standardowy cennik lodowiska. Bilet wstępu kosztuje 10 zł (normalny) oraz ulgowy (7 zł). Wypożyczenie łyżew to koszt 8 zł. Trwa również zimowa akcja skierowana do dzieci i młodzieży. Do ukończenia szkoły średniej (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) przysługuje Wam darmowy wstęp na lodowiska oraz bezpłatne wypożyczenie łyżew!

Bilety na te ślizgawki będziemy sprzedawać w kasie pół godziny przed rozpoczęciem ślizgawek. Zachęcamy jednak do rezerwacji wejściówek on-line, abyście mieli pewność, że miejsca na lodzie dla Was i Waszych znajomych nie zabraknie!

Przypominamy, że na lodowisku bezwzględnie wymagane jest noszenie rękawiczek!

Zachęcamy również do zabrania ze sobą jamajskich akcentów – mogą to być kolorowe czapki, kurtki lub dredy! Najlepiej przebrane osoby mogą liczyć na wyróżnienie!

Rezerwacji wejściówek możecie dokonywać na tej stronie.

Call Now Button