przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Baner - zdjęcia obiektów moris

Nawrot znów najlepszy!

2014-08-26
tenis

Czwarty, ostatni turniej tenisowy rozegrany w ramach akcji „Wakacje z MORiS-em” zakończył się sukcesem Pawła Nawrota, który nie bez trudu pokonał finałowego rywala.

Wakacyjne turnieje tenisowe cieszyły się dobrą frekwencją. Ostatnia odsłona czyli czwarty turniej zgromadził na kortach przy ul.Filarowej 11 tenisistów. Zwyciężył Paweł Nawrot, który w finale, po zaciętym boju pokonał Błażeja Aksamitka z Chorzowa. Pierwszego seta wygrał Aksamitek 6:3, drugiego Nawrot 6:2, a trzeciego, decydującego nie rozegrano w ogóle. Trudy całodniowej rywalizacji spowodowały, że Aksamitek skreczował – fizycznie nie był w stanie kontynuować gry. Tym samym, Nawrot po raz drugi w te wakacje zwyciężył, wykazując najrówniejszą formę i najlepsze przygotowanie fizyczne. 3 miejsce zajął triumfator poprzedniego turnieju Zbigniew Nalepa, który bez starty gema ograł Grzegorza Zegara. Czołowa trójka – jak zwykle otrzymała nagrody – bony upominkowe do realizacji w sieci Decathlon. Po wakacjach, tenisistom polecamy spróbować swoich sił w padlu czyli dyscyplinie zbliżonej do tenisa. Już 5 września, odbędzie się otwarty turniej pod hasłem "Padel nocą". Zapisy na miejscu, czyli na obiekcie przy ul.Katowickiej od godz. 19:00. Zapraszamy!