Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Mistrzowska jesień na Cichej

2006-11-21

Piłkarze Ruchu Chorzów okazali się mistrzami jesieni w rozgrywkach 2 ligi! W parze z sukcesem zawodników idą kolejne prace modernizacyjne na Stadionie przy Cichej. Wiosną na mecze Ruchu będzie mogło wejść nawet 10 tys. Widzów. Wszystko za sprawą krzesełek, które całkowicie wypełniły już trybuny stadionu. Oprócz prac modernizacyjnych na trybunach, do użytku oddany został podjazd […]

Piłkarze Ruchu Chorzów okazali się mistrzami jesieni w rozgrywkach 2 ligi! W parze z sukcesem zawodników idą kolejne prace modernizacyjne na Stadionie przy Cichej. Wiosną na mecze Ruchu będzie mogło wejść nawet 10 tys. Widzów. Wszystko za sprawą krzesełek, które całkowicie wypełniły już trybuny stadionu.
Oprócz prac modernizacyjnych na trybunach, do użytku oddany został podjazd dla osób niepełnosprawnych. To dla nich ogromne ułatwienie, mogą się dostać na mecz „Niebieskich” szybko i bezpiecznie.


Piłkarze zakończyli już zmagania, natomiast tegoroczny remont stadionu czeka jeszcze na swój finał. Trwa właśnie montaż systemu monitoringu. To kolejny element poprawy standardu stadionu, który służyć ma kibicom i mieszkańcom Chorzowa.

Call Now Button