przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Mecz na szczycie w Chorzowie!

2008-12-08

Sokół Chorzów odkąd wzbił się na najwyższe miejsce w tabeli 1 ligi siatkówki kobiet, nie zamierza go oddawać. Po wygranej z AZS KSZO, chorzowianki pewnie pokonały w Policach Chemika 3:0. Tylko w trzecim secie zespół gospodarzy potrafił nawiązać walkę z Sokołem, ale ostatecznie przegrał 24:26. W pierwszych dwóch partiach drużyny Wojciecha Jaroszewskiego wygrała do 14 […]

Sokół Chorzów odkąd wzbił się na najwyższe miejsce w tabeli 1 ligi siatkówki kobiet, nie zamierza go oddawać. Po wygranej z AZS KSZO, chorzowianki pewnie pokonały w Policach Chemika 3:0. Tylko w trzecim secie zespół gospodarzy potrafił nawiązać walkę z Sokołem, ale ostatecznie przegrał 24:26. W pierwszych dwóch partiach drużyny Wojciecha Jaroszewskiego wygrała do 14 i 20. Teraz przed Sokołem ostatni i zarazem najważniejszy mecz I rundy. Chorzowianki zagrają w najbliższą sobotę w hali MORiS z Budowlanymi Łódź. Zespół z Łodzi to jeden z głównych kandydatów do awansu do PlusLigi Kobiet, mający w swoich szeregach m.in. byłą reprezentantkę Polski Małgorzatę Niemczyk –Wolską. Budowlani mają na koncie 22 punkty, i jeśli myślą o tym żeby pozbawić Sokół pozycji lidera, muszą z nim wygrać za 3 punkty. Zapraszamy na spotkanie lidera z wiceliderem 1 ligi siatkarek- sobota 13.grudnia godz. 16:00. Bilety: 5 zł normalny; 3 zł ulgowy – do nabycia w kasach MORiS.