Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Maraton fitness w nietypowej formule za nami!

2023-11-20

Na dobry początek – dwie tury zajęć fitness (zdrowy kręgosłup i mobility + stretching), a tuż po nich – wodny trening na rowerkach i trampolinach oraz tradycyjny aqua aerobik! To wszystko na basenie przy pl. Powstańców. Zobacz więcej informacji o Maratonie Fitness!

Ubiegłoroczny Maraton cieszył się sporym zainteresowaniem i po pozytywnych opiniach postanowiliśmy z niego nie rezygnować! Dzięki temu w minioną sobotę spotkaliśmy się na basenie przy pl. Powstańców Śląskich 1 już po raz drugi. Uczestnikami naszego wydarzenia zajęli się Instruktorzy MORiS Chorzów – Dominika, Ola oraz Grzegorz!

Atmosfera była wyjątkowa! Na dobry początek Dominika – Instruktorka Centrum Rekreacji i Wdzięku – przygotowała dwa bloki zajęć: zdrowy kręgosłup oraz mobility + stretching. Po krótkiej przerwie przyszedł czas na zajęcia w wodzie. Instruktorzy Ola i Grzegorz poprowadzili zajęcia aqua spinning oraz jump – każdy mógł spróbować tej nietypowej formy wodnego treningu i przekonać się, że skoki na trampolinie pod wodą wcale nie są takie trudne! Ostatnie zajęcia to tradycyjny aqua aerobik. Po zakończeniu ćwiczeń każdy mógł skorzystać również z basenu oraz zrelaksować się w jacuzzi i saunie.

Do szczęśliwców trafiły również nagrody przygotowane przez naszych Partnerów – wśród nich m.in. zestawy od Yasumi Chorzów, bony do Decathlon Katowice DTŚ oraz zaproszenia do Fizjo Factory Chorzów.

Dziękujemy za udział w Maratonie Fitness i zapraszamy na nasze zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do piątku na naszych basenach oraz w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113!

Call Now Button