Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Ligowe ostatki

2012-05-09

12 i 13 maja swoje ostatnie mecze sezonu przed chorzowską publicznością rozegrają szczypiornistki KPR Ruch i piłkarze Cleareksu.

KPR Ruch ma szansę poprawić wynik z zeszłego roku i zająć 5 miejsce w PGNiG Superlidze. Wszystko rozstrzygnie się 12 maja o godzinie 18.00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113, w meczu przeciwko KSS Kielce. W pierwszym meczu rozegranym w Kielcach, chorzowianki przegrały pięcioma bramkami. Tę stratę trzeba odrobić i dorzucić chociaż jedną bramkę lub, tak jak to miało miejsce z Piotrcovią uzyskać określoną przewagę oraz większą ilość bramek na wyjeździe. Przypomnijmy, że w Kielcach Ruch przegrał 25:30.


Dzień po piłkarkach, w tej samej hali o godzinie 17.00 Clearex Chorzów zmierzy się z Marwitem Toruń. Stawką dwumeczu jest 5 miejsce w Ekstraklasie Futsalu. Celem chorzowian będzie zbudowanie jak największej przewagi przed rewanżem w Toruniu, choć jak pokazała rywalizacja z Gwiazdą Ruda Śląska o powodzeniu decydują wyniki dwóch meczów. Zapraszamy do odwiedzenia hali MORiS w sobotę i niedzielę, bilety w cenie 8 zł normalny, 4 zł ulgowy do nabycia w kasach, przed spotkaniem. 


 

Call Now Button