Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Ligowe ostatki

2007-05-07

Szczypiornistki Ruchu zakończyły sezon. Chorzowski klub – beniaminek ekstraklasy, po remisie w ostatniej kolejce z AZS AWF Katowice 25:25, wywalczył 10 miejsce. W ten sposób udało się zrealizować przedsezonowe plany i utrzymać w gronie najlepszych. W przyszłym sezonie na pewno oczekiwania kibiców i działaczy wzrosną i będą sięgać co najmniej awansu do play-off.         Siatkarki […]

Szczypiornistki Ruchu zakończyły sezon. Chorzowski klub – beniaminek ekstraklasy, po remisie w ostatniej kolejce z AZS AWF Katowice 25:25, wywalczył 10 miejsce. W ten sposób udało się zrealizować przedsezonowe plany i utrzymać w gronie najlepszych. W przyszłym sezonie na pewno oczekiwania kibiców i działaczy wzrosną i będą sięgać co najmniej awansu do play-off.

        

Siatkarki Sokoła, które przegrały półfinałową rywalizację z MMKS Dąbrowa Górnicza (w ostatnim spotkaniu 2:3), zagrają teraz o 3 miejsce w I lidze. Jeśli im się to uda, będą 13stą drużyną w kraju.
 Ich przeciwnikiem będzie drużyna Piasta Szczecin. Mecz odbędzie się 19 maja o godzinie 18.00 w Hali Sportowej MORiS, przy ul. Dąbrowskiego 113. Bilety w cenie 5 zł. normalny i 3 zł. ulgowy, do nabycia w kasach MORiS. Zapraszamy!

Call Now Button