Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Chorzowskie zwycięstwa!

2007-04-02

To był bardzo udany weekend dla chorzowskich drużyn. Zwycięską passę rozpoczęli w miniony piątek piłkarze Ruchu Chorzów wygrywając z Polonią Bytom 1:0. Jedynego gola – bardzo efektownego zdobył Grażvydas Mikulenas. Po tym spotkaniu Niebiescy umocnili się na prowadzeniu w tabeli 2 ligi. W sobotę śladem piłkarzy z Cichej poszły szczypiornistki Ruchu, które wygrały bardzo ważne […]

To był bardzo udany weekend dla chorzowskich drużyn. Zwycięską passę rozpoczęli w miniony piątek piłkarze Ruchu Chorzów wygrywając z Polonią Bytom 1:0. Jedynego gola – bardzo efektownego zdobył Grażvydas Mikulenas. Po tym spotkaniu Niebiescy umocnili się na prowadzeniu w tabeli 2 ligi. W sobotę śladem piłkarzy z Cichej poszły szczypiornistki Ruchu, które wygrały bardzo ważne spotkanie z Sośnicą Gliwice. Nasze piłkarki zagrały niezwykle skutecznie w ataku i wygrały 32:27 (17:14). Tym samym chorzowianki zrobiły duży krok w stronę zapewnienia sobie 10-tego miejsca w tabeli i utrzymania się w ekstraklasie.


Sukces i to podwójny, zaliczyły także siatkarki Sokoła Chorzów. W tym sezonie nasz zespół przyzwyczaił kibiców do rozgrywania „pięciosetówek” jednak podwójna dawka emocji w tie-breaku to był prawie dreszczowiec. Na szczęście zakończony „happy endem”, bowiem Sokół wygrał z KSZO dwukrotnie po 3:2, i teraz może spokojnie jechać po trzecie zwycięstwo do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Call Now Button