Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Chorzowska Liga Padla 2024 – zapisy już za moment!

2024-04-04

Punktualnie o 12:00 wystartują zapisy do kolejnego sezonu Chorzowskiej Ligi Padla. Sprawdź szczegóły dotyczące rozgrywek oraz regulamin!

Koszt udziału w ChLP to 350 zł za parę. W cenie wliczone jest wynajęcie kortu na mecze ligowe (1,5 godz. na każde spotkanie). Przy zapisie obowiązuje wpłata 175 zł. Drugą ratę należy wpłacić do 12 maja 2024 r.

Planujemy rozegrać 3 rundy, których zakończenie zaplanowaliśmy na 2. połowę września.

Wyniki ubiegłego sezonu ChLP możecie sprawdzić tutaj.

W tym roku, odpowiadając na spore zainteresowanie rozgrywkami rozszerzyliśmy je o kolejną – piątą ligę, co pozwoliło nam zwiększyć limit zapisów do 30. W związku z tym prosimy szczególnie o pilnowanie rezerwacji kortów i odwoływanie ich z odpowiednim wyprzedzeniem w sytuacji, kiedy nie będziecie mogli pojawić się na korcie!

Spotkania będą mogły być rozgrywane w godzinach wyznaczonych tylko dla Chorzowskiej Ligi Padla (godziny te będą zwalniane dla pozostałych padlowców z 3-dniowym wyprzedzeniem) oraz w pozostałych godzinach ogólnodostępnych.

Przypominamy, że w Chorzowskiej Lidze Padla mogą grać również osoby niepełnoletnie. W takiej sytuacji przynajmniej druga osoba w drużynie musi mieć ukończony 18 rok życia. Wymagane będzie również dostarczenie do organizatora zgody opiekuna prawnego.

Pełny regulamin rozgrywek dostępny jest pod tym adresem.

Zapisy dostępne będą od 12:00 na tej stronie (strona aktywna będzie od 12:00).

Call Now Button