Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Chorzowianki wygrywają!

2007-03-12

To był udany weekend dla chorzowskich siatkarek i szczypiornistek. Bardzo ważne zwycięstwo odniosła drużyna KPR Ruch Chorzów pokonując Sośnicę Gliwice 24:19 (12:10). Spotkanie miało bardzo nerwowy przebieg i widać było, że żadna drużyna nie chce przegrać. Szybciej nerwy opanowały chorzowianki, które wykazały się też większą skutecznością w ataku, co dało im w konsekwencji drugie zwycięstwo […]

To był udany weekend dla chorzowskich siatkarek i szczypiornistek. Bardzo ważne zwycięstwo odniosła drużyna KPR Ruch Chorzów pokonując Sośnicę Gliwice 24:19 (12:10). Spotkanie miało bardzo nerwowy przebieg i widać było, że żadna drużyna nie chce przegrać. Szybciej nerwy opanowały chorzowianki, które wykazały się też większą skutecznością w ataku, co dało im w konsekwencji drugie zwycięstwo nad Sośnicą w tym sezonie. Po tej wygranej, piłkarki Ruchu awansowały na 10 miejsce w tabeli ekstraklasy, a strefę spadkową  opuściły kosztem gliwiczanek, z którymi jednak zagrają jeszcze w tym roku dwa razy. Stawką będzie utrzymanie się na najwyższym szczeblu rozgrywek.


Mecz ligowy wygrały także siatkarki Sokoła Chorzów pokonując na wyjeździe Legionowię 3:2. To już piąty tie-break w wykonaniu naszych zawodniczek w tym roku. Sokół utrzymał 3 miejsce w tabeli 1 ligi, i jeśli w najbliższą środę pokona KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ale za 3 punkty (czyli 3:1 lub 3:0) zapewni sobie 3cią lokatę przed rozgrywkami play-off. Początek spotkania w środę w hali MORiS o g. 17.30.


Bilety w cenie: 5 zł – normalny, 3 zł – ulgowy – do nabycia w kasach. Zapraszamy.  

Call Now Button