przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

ChLF. 20 minut i po meczu

2011-11-17

Siódma kolejka pierwszoligowców obfitowała w pogromy. Już do przerwy skuteczność zawodników była wyjątkowo dobra, a wyniki wysokie.

W 1 lidze WSB, Schenker, Mitsubishi oraz Klimzowiec były bliskie dwucyfrowego zwycięstwa. Zabrakło im do tego jednej lub dwóch bramek. Wszystkie te zespoły łączy także fakt, że już po pierwszych 20 minutach miały mecz pod pełną kontrolą. WSB gromił po I połowie aktualnego mistrza – Pressing – aż 7:1! Schenker prowadził na półmetku z Thunderem 6:0, Mitsubishi z Tornado 5:0, a największe wrażenie zrobił szybki szturm Klimzowca. Aż ośmiokrotnie przed zmianą stron piłkarze lidera znajdowali drogę do siatki bramkarza VDS-u. Po raz drugi z rzędu Tomasz Rabczak z Mitsubishi zdobył pięć goli. Ma ich w sumie już 16 i prowadzi w klasyfikacji snajperów. Drugi jest Adrian Świerkowski z Klimzowca (14), który w tej kolejce też zagrał na „piątkę”. W meczu dwóch drużyn wspieranych przez szkoły nauki jazdy minimalnie lepszy okazał się Elmak-Biadacz. Dzięki temu zajmuje najwyższe miejsce spośród beniaminków – siódme. W najbliższej kolejce będziemy świadkami meczu na szczycie! O godz. 9.40 w niedzielę (20.11.) Klimzowiec zmierzy się z WSB. Czołówka tabeli: Klimzowiec 17 pkt. (7 meczów), WSB 15 (5), Silesia 15 (5), Mitsubishi 13 (6). W 3 lidze, niedzielna seria spotkań przyniosła tylko jedną niespodziankę. Trzeci zespół tabeli – AJ Transport – zremisował z Netlandem, tracąc w ten sposób cenne dwa punkty. Trwa zwycięska passa Alpolu Gemini, ale lidera czeka w następnej serii spotkań najtrudniejsze zadanie w tym sezonie – mecz z wiceliderem, Wspólnie dla Chorzowa, który też jeszcze nie doznał porażki (początek w niedzielę o godz. 17.10). Czołówka tabeli: Alpol Gemini 18 pkt., Wspólnie dla Chorzowa 16, AJ Transport 13, Gaz Technika 12.