Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Chętnych na wspólne uwalnianie energii przybywa!

2021-06-10
Maraton Fitness

Z każdym dniem rośnie liczba zainteresowanych naszym maratonem fitness – „Uwolnij Swoją Energię”, który odbędzie się już 19 czerwca w godz. 16:00-19:00 na Orliku przy ul. Kościuszki! Dołącz i Ty!

Po rocznej przerwie wydarzenie wróciło do naszego Kalendarza Imprez! Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapisów. Przygotowaliśmy wiele atrakcji! Wśród nich oczywiście ciekawa oferta zajęć fitness, ale to nie wszystko! Oprócz tego do Waszej dyspozycji będą nasi Partnerzy, którzy na swoich stoiskach opowiedzą o tym, jak zadbać o swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie!

Wśród nich spotkacie m.in.:

  • Decathlon Katowice
  • Zdrowy catering Fit Maszkety
  • Gabinet Kosmetyczny YASUMI Chorzów
  • Dobry Dietetyk Anna Zielińska-Błaszczyk
  • Oriflame Chorzów

To jeszcze nie wszystkie niespodzianki, które będą na Was czekać na Orliku! Nasi Partnerzy przygotowali również niespodzianki, które będzie można wygrać podczas maratonu. Do sponsorów nagród dołączyli również

  • Fun&Sport – Sala zabaw i park trampolin
  • Kaskada Bistro&Cafe

Pamiętajcie, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również pamiątkowe gadżety – pierwsze 100 osób, które zapisze się na Marton Fitness przez formularz on-line otrzyma matę do ćwiczeń oraz pamiątkową koszulkę! W celu zapewnienia odpowiedniej ilości dostępnych rozmiarów prosimy o zgłoszenia do piątku, 11 czerwca do godziny 12:00!

Oczywiście do wydarzenia można również dołączyć w dniu imprezy – wszystkich serdecznie zapraszamy już 19 czerwca w godz. 16:00-19:00 na Orlik przy ul. Kościuszki!

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin imprezy pod tym linkiem!

Call Now Button