„Biegać każdy może”
2021-05-14
Realizujemy zadanie, które wygrało głosowanie w Budżecie Obywatelskim.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Biegać każdy może – półroczny cykl cotygodniowych zajęć z trenerem dla dorosłych, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć.”. To projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego, który głosami mieszkańców Chorzowa został przekazany nam do realizacji.
Proponujemy cotygodniowe zajęcia sportowe z trenerem dla początkujących oraz zaawansowanych biegaczy. Zajęcia będą propagować aktywność fizyczną, kształtować oraz poprawiać wytrzymałość, zapoznawać z treningiem w formie ćwiczeń: siłowych, wytrzymałościowych, rozciągających, skocznościowych. Na treningach fachowcy zwrócą uwagę na dobór odpowiedniego sprzętu biegowego, nauczą nowoczesnych metod treningowych o stałej i zmiennej intensywności, skutecznym planowaniu treningów interwałowych.
Zajęcia są bezpłatne, a warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego – przejdź do zapisów i zapoznaj się z regulaminem akcji.
Treningi odbywać będą się na stadionie miejskim przy ul. Lompy 10a w terminie od 25.05-30.11.2021 w następujących dniach:
- początkujący – wtorki 16:30-17:30
- zaawansowani – czwartki 16:30-18:00

