Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Ach, co to była za Biesiada!

2011-11-14

15 Chorzowska Biesiada Rocznicowa przeszła do historii. Było kolorowo, smacznie i wesoło. I co ważne, wszyscy się dobrze bawili. Zobacz fotorelację.

 


Na początku imprezy, jak co roku, wybrzmiał hejnał Chorzowa. A Prezydent Miasta Andrzej Kotala odniósł się do wyjątkowego dnia, w którym odbyła się Biesiada oraz do korzyści płynących do Chorzowa z Unii Europejskiej.


 


W hali dominowały kolory prezydencji Polski w Radzie UE, a na estradzie domeną śląskich artystów były instrumenty muzyczne. Na pierwszy ogień poszła Kwaśnica Bavarian Show.


 


Duet Karo oraz pozostali artyści ze Śląska: Mirek Jędrowski, Karpowicz Family, zespół Quattro i Mirek Szołtysek „rozkręcili”publiczność na całego.


 


Po części śląskiej, za sprawą zespołu Orfeusz przenieśliśmy się w muzyczną podróż po Grecji. Za to pani Ewa z Tychów wylosowała prawdziwą wycieczkę do Paryża i Brukseli. Spędzi tam Sylwestra (Paryż) i Nowy Rok (Bruksela).


 


Na deser piątkowego wieczoru, na estradzie wystąpił Tercet czyli Kwartet czyli Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Podobnie jak artyści, również widzowie znakomicie się bawili.

Call Now Button