Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

9. Rajd Rowerowy

2025-08-27

Po dopięciu ostatnich szczegółów możemy ogłosić, że już 14 września wystartuje kolejny Chorzowski Rajd Rowerowy! Pod jakim hasłem? Sprawdź i dołącz do zabawy

Chorzów jest miastem, w którym sport odgrywa niezwykle ważną rolę! W tym roku postanowiliśmy pokazać Wam różnorodność oferty sportowej, którą oferują chorzowskie kluby i stowarzyszenia sportowe!

Czy wiecie, że w Chorzowie można trenować kung-fu (Chorzowska Szkoła Walki Kung-Fu), albo bilard (UKS Chorzów)? Szukacie aktywności dla swoich dzieci? Czeka wiele klubów, z niezwykle ciekawą ofertą! UKS Reden, Cheerleaders Atria, UKS Biathlon czy Ruch Chorzów Handball zapraszają najmłodszych w swoje podwoje! W UKS Pover Kuźnik będziesz „strong”, GB Spartan organizuje cały szereg zajęć dla młodszych i tych starszych! Jest nawet siatkówka, na którą zaprasza UKS Silesia oraz akrobatyka w DOSiR Sokolnia! Sztuki walki reprezentować tez będą przedstawiciele Aikido Yoshinkan i Chorzowski Klub Karate Goliat.

Trasa rajdu nie będzie więc przypadkowa. Dobrze przemyślane jest również miejsce, w którym spotkamy się na starcie i na mecie – tym razem będzie to Stadion Miejski przy ul. Lompy! Są co najmniej 2 powody tej lokalizacji:

– to baza treningowa wielu chorzowskich klubów

– czekać będzie tu na Was wiele dodatkowych atrakcji, wśród nich m.in. dmuchańce dla najmłodszych! W oczekiwaniu na wielki finał rajdu odbędzie się tu rodzinny piknik sportowy z okazji Narodowego Dnia Sportu!

Tym razem otrzymacie wskazówki dotarcia do punktów rajdu, które należy odwiedzić w dowolnej kolejności. Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się w aktywności proponowane przez Kluby, które wspierają nasze wydarzenie!

Start zaplanowaliśmy na godz. 9:30-10:00, a wielki finał z losowaniem nagród – o 13:00! Macie więc 3 godziny na rowerową wycieczkę po Chorzowie!

Do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród, wśród nich m.in.:

· Weekendowy wyjazd do dowolnego Hotelu Focus

· Vouchery na masaże w Fizjo Factory

· Zaproszenia na zabiegi do Yasumi Chorzów

· Bony wartościowe do Restauracji Focus

Koszt udziału w rajdzie to 25 zł. Młodzież ucząca się (do ukończenia szkoły średniej) może skorzystać ze zniżki – wpisowe w tym wypadku wynosi 15 zł.

Liczba miejsc na Chorzowski Rajd Rowerowy jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie warto zwlekać do ostatniej chwili!

Zapisy oraz regulamin dostępne są na tej stronie.