Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113

Kontakt i godziny otwarcia:

Cennik wejść jednorazowych i karnetów:

Siłownia   Fitness
 Jednorazowe wejście 12 zł    Jednorazowe wejście 12 zł
 Karnet miesięczny* 55 zł   Karnet miesięczny – 4 wejścia 40 zł
Sauna   Karnet miesięczny – 8 wejść 60 zł
Jednorazowe wejście – 1 godz. 27 zł    Karnet miesięczny – 12 wejść 72 zł
Karnet 5 wejść 103 zł   Karnet miesięczny – 16 wejść 88 zł
Tenis stołowy   Karnet miesięczny – 20 wejść 100 zł
Wynajęcie 1 godz. 8 zł      
Karnet miesięczny – 8 godz. 52 zł      
Karnet miesięczny – 4 godz. 28 zł      

* w cenie jednorazowa wejściówka na saunę oraz możliwość korzystania z salki fitness w godzinach wolnych

Grafik zajęć fitness:

Galeria:

Mapa:


Dorota Grzysczok

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Magister Finansów i Rachunkowości. Od 2010 roku jestem czynną Instruktor kąFitness. Pasję do prowadzenia zajęć odkryłam będąc jeszcze studentką. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i szkoleniach, prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych szkoleniowców, gdzie regularnie poszerzałam oraz doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności. Podczas prowadzenia zajęć zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem pasjonatką turystyki górskiej (Ski-Alpinizm, Wspinanie, Kolarstwo Górski) oraz lekkoatletyki (biegi długodystansowe).


Dominika Żarska

Obok kontaktu z drugim człowiekiem moją największą pasją jest sport. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć zamiłowanie do aktywności fizycznej i pracę z ludźmi. W 2015 roku uzyskałam tytuł instruktora fitness i od tamtej pory wciąż staram się odkrywać nowe oblicza fitnessu, uczestnicząc w różnych szkoleniach i konwencjach. 🙂 Największą frajdę sprawiają mi treningi interwałowe, zajęcia wzmacniające, podczas których wspólnie z klubowiczami pokonujemy wciąż nowe wyzwania. 🙂 Bardzo chętnie oddaję się także zajęciom mentalnym, kiedy to pracuje nad samokontrolą, relaksem, opanowaniem ciała i duszy. 🙂


Agnieszka Jaksender

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Trener Personalny z Dietetyką Sportową. Uwielbiam trening siłowy i zajęcia fitness. Jako instruktor staram się być zawsze otwarta i służyć pomocą.


Barbara Biniok

Jestem Instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness (AWF Katowice). Uczestniczyłam w wielu szkoleniach. Jestem czynna zawodowo stale od 17 lat. Na swoich zajęciach staram się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla mnie zintegrowaną częścią i sposobem na życie. Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń jak i o przyjazną atmosferę.


Mariusz Czornik

Trener personalny, instruktor fitness, instruktor indor cycling, trener cross oraz power pump. Specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym i siłowym. Były piłkarz obecnie zapalony rowerzysta. Energiczny i uśmiechnięty. Motto sportowe: „sport – przez zabawę do celu”


instruktor

Remigiusz Gros

Moje życie to jeden długi i ciekawy trening. Chęć do sportu odziedziczyłem genetycznie. Choć na początku średnio mi się chciało trenować to dzięki postawie moich rodziców, przede wszystkim tacie, zostałem zawodowym sportowcem a teraz trenerem. Uwielbiam boks, to tą dyscyplinę trenuje najdłużej, dzięki temu mogę poprowadzić wam zajęcia Boxing Time.


Wyróżnione aktualności:

Honorujemy*:

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Grupa na Facebooku:

 

Call Now Button