Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113

Kontakt i godziny otwarcia:

Cennik wejść jednorazowych i karnetów – możliwość zakupu on-line:

Grafik zajęć fitness:

Galeria:

Mapa:


Dorota Grzysczok

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Magister Finansów i Rachunkowości. Od 2010 roku jestem czynną Instruktor kąFitness. Pasję do prowadzenia zajęć odkryłam będąc jeszcze studentką. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i szkoleniach, prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych szkoleniowców, gdzie regularnie poszerzałam oraz doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności. Podczas prowadzenia zajęć zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem pasjonatką turystyki górskiej (Ski-Alpinizm, Wspinanie, Kolarstwo Górski) oraz lekkoatletyki (biegi długodystansowe).


Dominika Żarska

Obok kontaktu z drugim człowiekiem moją największą pasją jest sport. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć zamiłowanie do aktywności fizycznej i pracę z ludźmi. W 2015 roku uzyskałam tytuł instruktora fitness i od tamtej pory wciąż staram się odkrywać nowe oblicza fitnessu, uczestnicząc w różnych szkoleniach i konwencjach. 🙂 Największą frajdę sprawiają mi treningi interwałowe, zajęcia wzmacniające, podczas których wspólnie z klubowiczami pokonujemy wciąż nowe wyzwania. 🙂 Bardzo chętnie oddaję się także zajęciom mentalnym, kiedy to pracuje nad samokontrolą, relaksem, opanowaniem ciała i duszy. 🙂


Agnieszka Jaksender

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Trener Personalny z Dietetyką Sportową. Uwielbiam trening siłowy i zajęcia fitness. Jako instruktor staram się być zawsze otwarta i służyć pomocą.


Barbara Biniok

Jestem Instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness (AWF Katowice). Uczestniczyłam w wielu szkoleniach. Jestem czynna zawodowo stale od 17 lat. Na swoich zajęciach staram się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla mnie zintegrowaną częścią i sposobem na życie. Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń jak i o przyjazną atmosferę.


Mariusz Czornik

Trener personalny, instruktor fitness, instruktor indor cycling, trener cross oraz power pump. Specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym i siłowym. Były piłkarz obecnie zapalony rowerzysta. Energiczny i uśmiechnięty. Motto sportowe: „sport – przez zabawę do celu”


instruktor

Remigiusz Gros

Moje życie to jeden długi i ciekawy trening. Chęć do sportu odziedziczyłem genetycznie. Choć na początku średnio mi się chciało trenować to dzięki postawie moich rodziców, przede wszystkim tacie, zostałem zawodowym sportowcem a teraz trenerem. Uwielbiam boks, to tą dyscyplinę trenuje najdłużej, dzięki temu mogę poprowadzić wam zajęcia Boxing Time.


Wyróżnione aktualności:

Aqua Aerobik zamiast Aqua Jump

Od listopada zmianie ulegnie grafik zajęć aqua na basenie przy Pl. Powstańców Śl.

Archiwum aktualności

Honorujemy*:

*przeczytaj więcej informacji na temat honorowanych kart

Grupa na Facebooku:

 

Call Now Button