Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

AQUA KIDS MORSIKI

Celem AQUA KIDS MORSIKI jest zwiększenie aktywność ruchowej dzieci poprzez wykonywanie ćwiczeń takich jak: aqua aerobik, gimnastyka korekcyjna, pływanie. Jest to bezpieczny trening odciążający stawy, który prawidłowo wpływa na rozwój wszystkich partii ciała.

Przebiegają w formie aktywnej i zabawowej, są dostosowane do umiejętności i wieku uczestników. Ponieważ pozwalają na akceptację i oswojenie się ze środowiskiem wodnym, stanowią doskonały wstęp do późniejszej nauki pływania. Dno ustawione będzie na wysokości 50-80cm.

Zajęcia będą odbywać się w soboty w następujących godzinach:

Cennik:

Zalety AQUA KIDS MORSIKI:


Artur Rajwa – instruktor prowadzący

Student katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania, kajakarstwa i aqua aerobiku, ratownik WOPR. Pasją Artura jest nauka pływania oraz sporty wodne. Jest doświadczonym nauczycielem pływania dzieci i dorosłych. Podczas obozów sportowych poważany i lubiany przez dzieci Pan Artur. Świetnie nawiązuje kontakt z najmłodszymi zarówno na pływalni, jak i poza nią. Na co dzień miłośnik sportów ekstremalnych. Jest perfekcyjny do granic możliwości, dlatego na zajęciach panuje ład i porządek oraz świetna atmosfera!


Wyróżnione aktualności:

 

Call Now Button