Sobotnie rozgrywki Grand Prix za nami!
2020-08-03
W minioną sobotę przy ul. Filarowej rozegraliśmy kolejną rundę rozgrywek w Tenisie Ziemnym oraz Petanque. Przed nami już ostatnia odsłona turnieju! Uruchomiliśmy zapisy na to wydarzenie.
Tenisiści ziemni rozpoczęli zmagania jużo godzinie 8:00, aby zdążyć przed słonecznym skwarem. III Grand Prix wyłoniło zwycięzcę, którym został po raz trzeci niepokonany Zbigniew Nalepa.
Kolejne – ostatnie Grand Prix z cyklu – rozegramy 22 sierpnia. To ostatnia szansa na zdobycie punktów!
W sobotę rozegraliśmy również turniej w petanque. Tym razem z nieco skromniejszym składzie niż zwykle, ale jeszcze nic straconego, bo przed nami również ostatnie zawody – odbędą się one również 22 sierpnia! Zwycięzcą turnieju po wyrównanym pojedynku okazał się Adrian Latkowski.
Zapisz się na ostatnie GP w Petanque!
Ostatni turniej z cyklu Grand Prix będzie podsumowaniem wszystkich rozgrywek. Wręczymy podczas tego turnieju nagrody wszystkim zwycięzcom klasyfikacji generalnej! Zapraszamy więc na nasze obiekty w tym dniu wszystkich, którzy zbierali punkty do tabeli końcowej. Przypominamy, że w końcowym rachunku uwzględniamy maksymalnie 3 turnieje, w których zawodnik wziął udział.



