Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

Zajęcia Aqua Spinning, Aqua Step oraz Aqua Jump – Basen Pl. Powstańców

Szczegółowych informacji dotyczących udziału w zajęciach udzielamy pod nr tel. 32 2413 067 w godz. 10.00-22.00.

Cennik wejść jednorazowych i karnetów (brak możliwości płacenia karnetem basenowym, maksymalna ilość ćwiczących: na sprzęcie 25 osób, na aqua aerobiku 40 osób):

HONORUJEMY NASTĘPUJĄCE KARTY SPORTOWO-REKREACYJNE

Grafik zajęć – ważny od 10.09:
Godzina Poniedziałek Środa Piątek
18:00 AQUA SPINNING
Grzegorz
AQUA SPINNING
Magda
17:00
AQUA AEROBIK
Agata
19:00 AQUA STEP
Agata
AQUA JUMP
Magda

 

Grafik zajęć – ważny od 29.10:
Godzina Poniedziałek Środa Piątek
17:00 AQUA AEROBIK
Agata
18:00 AQUA SPINNING
Grzegorz
AQUA SPINNING
Magda
19:00 AQUA SPINNING
Grzegorz
(ruchome dno)AQUA STEP
Agata
(część wypłycona)
AQUA JUMP
Magda

 Galeria:

Więcej o zajęciach:

Aqua Spinning

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowym, które realizowane są w wodzie na specjalnych rowerach. Aqua spinning to wszechstronna metoda treningu kolarskiego, który poprawia kondycję fizyczną oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Ta forma ruchu, charakteryzująca się niewielkimi wymaganiami koordynacyjnymi i choreograficznymi. Aqua Spinning poleca wszystkim, szczególnie osobom chcącym poprawić swój poziom sprawności fizycznej, a także mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę. Kombinacja ćwiczeń wzmacniających układ mięśniowy oraz poprawiających krążenie połączona z masującym wpływem wody, to także wyjątkowo skuteczny sposób walki z cellulitem. Uczestnictwo w tego typu zajęciach wiąże się ponadto z wzmocnieniem mięśni, wysmukleniem ciała oraz poprawą samopoczucia. Sprawą niezwykle istotną jest to, że podczas treningu w wodzie nie odczuwa się zmęczenia, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

Aqua Step

Aqua Step to forma zajęć z wykorzystaniem małych platform zamontowanych na dnie basenu, obciążonych specjalnymi obciążnikami. Ćwiczenia skierowane są zwłaszcza do osób, którym odpowiada stosunkowo powolne tempo muzyki i bardzo silnie wykonywane ruchy kończyn. Dzięki wykorzystaniu stepu trening staje się bardziej urozmaicony. Na stepie wykonuje się pojedyncze kroki a następnie układy choreograficzne. Aqua Step jest idealny dla osób, które chcą kształtować i ujędrniać ciało, a także poprawić wydolność. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które lubią proste, intensywne ćwiczenia na stepie. Wchodzenie i schodzenie ze stopnia to doskonały trening wydolnościowy, który angażuje głównie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud, dzięki czemu modelujemy biodra i pośladki. Dzięki niezliczonej ilości kombinacji jaką można wykonać na stopniu, jest to wyjątkowo atrakcyjny i urozmaicony trening.

Aqua Jump

Zajęcia na specjalnych trampolinach umieszczonych pod wodą. To ćwiczenia w rytmie energicznej muzyki, które polegają na skakaniu na jednoosobowej trampolinie w wodzie. W czasie zajęć można spalić 600-1200 kcal. Dzięki miękkiej powierzchni trampoliny trening praktycznie odbywa się bez obciążeń stawów. Jest to świetna ochrona przed chorobami sercowo-naczyniowymi, doskonale pobudza krążenie i dodaje energii. To rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet, woda bowiem pozytywnie wpływa na sprężystość skóry, a to pomaga w walce z cellulitem. Ćwicząc na trampolinie ujędrniamy pośladki, wzmacniamy mięśnie nóg i brzucha, takie ćwiczenia zwiększają gibkość i koordynację ruchową.

Sylwetki instruktorów:

Agata Reich

Swoje metody treningowe opieram na wiedzy zaczerpniętej z Akademii Wychowania Fizycznego, oraz wzbogacam doświadczeniem zdobytym na różnorodnych kursach od mobilności po trójbój siłowy. Dodatkowo jestem żywo zainteresowana dietetyką sportową i kliniczną, którą studiuję na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. We współpracy stawiam przede wszystkim na zdrowie i poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Twój cel i zaangażowanie zamieniam na widoczne efekty. Hobbistycznie znajduję czas na biegi długo dystansowe oraz narciarstwo alpejskie.

Magda Pyka

Jestem Instruktorem z kilkuletnim doświadczeniem, a zajęcia prowadzę na sali i w wodzie od 2009r. Jestem absolwentką AWF Katowice oraz GWSH Katowice. Na codzień pracuje jako terapeuta zajeciowy. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach miedzy innymi Nordic Walking, „Aktywna przez 9 miesięcy”, Indor Cycling, Pilates. Staram się zarazić klientki pozytywną energią ceniąc sobie milą i wesołą atmosferę na zajęciach.

Grzegorz Pietrzyński

Jestem instruktorem pływania z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Moim celem jest upowrzechnianie i kształtowanie wartości i postaw propagujących sportowy styl życia, co potwierdzam swoją osobą. Oprócz pływania interesuję się grą w squasha, badmintona, jazdą na nartach oraz jazdą na rowerze górskim. Swoją pasję do roweru wyrażam uczestnictwem w maratonach górskich, w ktorych od kilku lat biorę udział. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi motywując ich do pracy nad sobą oraz dążenia do wyznaczonych celów. Serdecznie zapraszam na zajęcia aquaspinningu i szczerze wierzę że zarażę Was moją pasją.

Wyróżnione aktualności:

 

Partnerzy

 • przejdź na stronę Chorzów miasto
 • przejdź na stronę chorzowianin
 • przejdź na stronę comtv
 • przejdź na stronę chorzowtv
 • przejdź na stronę decathlon katowice
 • przejdź na stronę hotelscombined
 • przejdź na stronę laserhouse
 • przejdź na stronę kontento
 • przejdź na stronę chśpwik
 • przejdź na stronę tubachorzowa
 • przejdż na stronę www.dieta.pl
 • przejdź na stronę jestemfit