Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-10-12) Kolejny sezon Chorzowskiej Ligi Padla dobiegł końca

22 pary, ponad 150 meczów i na zakończenie Puchar ChLP - to był naprawdę udany sezon!

W minioną sobotę podsumowaliśmy trzeci sezon Chorzowskiej Ligi Padla. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło łącznie 22 par, które rozpoczęły udział w dwóch ligach. Po pierwszej rundzie nastąpiły awanse i spadki i tak powstały trzy ligi. Wszystkie zespoły zachowały punkty zdobyte w piewszej rundzie i zaczęła się rywalizacja o najlepsze miejsca w każdej lidzie. Końcowe tabele zaprezentowane są na dole newsa.

Na zakończnie sezonu, podobnie jak w zeszłych latach, zorganizowany został Puchar ChLP, w którym zagrało łącznie 11 par. Drugi rok z rzędu najlepsza okazała się para Adamik/Naydenov, która w finale wygrała z parą Piecha M./Dzięciołowski (6-3). Mecz o trzecie miejsce padł łupem pary Łukasik/Łukasik, która wygrała z parą Krzystanek/Szczygłowski (6-2). 

Wszystkim parom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zdobytych wyników. Liczmy, że za rok znów spotkamy się na korcie w ramach Chorzowskiej Ligi Padla. 

podium

podium

podium

podium

 

Końcowe tabele:

Masz problem z zalogowaniem? Otwórz stronę w nowym oknie.

 

powrót

Wyróżnione aktualności:

Informacja organizacyjna

Szanowni Państwo, w związku z nadzwyczajną sytuacją prosimy, aby wizyty w siedzibie administracji MORiS Chorzów ograniczyć do niezbędnego minimum.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button