Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-09-02) W tym roku Chorzowska Biesiada Rocznicowa się nie odbędzie.

W obliczu trudności związanych z sytuacją pandemiczną jesteśmy zmuszeni do zrezygnowania z organizacji Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej.

Co roku w okolicach 11 listopada spotykamy się na Chorzowskiej Biesiadzie Rocznicowej. Jest to doskonała okazja do wspólnej zabawy w rytm śląskich przebojów. Zapraszaliśmy również gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m. in. Marylę Rodowicz, Bajm czy Czerwone Gitary. Ponad dwudziestoletnia tradycja sprawiła, że impreza stała się jednym z ważniejszych chorzowskich wydarzeń. Kierując się dalece idącą troską o naszych „biesiadników” i z uwagi na fakt, iż jest to impreza w obiekcie zamkniętym, z dużą ilością uczestników – w tym roku postanowiliśmy zaniechać jej organizacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta zostanie przyjęta ze zrozumieniem. Jednocześnie wszystkich „biesiadników” zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, abyśmy w przyszłym roku znowu się spotkali i przeżyli niezapomniane chwile.  O szczegółach będziemy informowali na naszej stronie internetowej.

 

powrót

Wyróżnione aktualności:

Informacja organizacyjna

Szanowni Państwo, w związku z nadzwyczajną sytuacją prosimy, aby wizyty w siedzibie administracji MORiS Chorzów ograniczyć do niezbędnego minimum.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button