Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-08-31) Turniej o Złotą Rakietę

W czwartej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – tenisie stołowym oraz padlu

20 września odbędzie się czwarta edycja Turnieju o Złotą Rakietę. Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch dyscyplinach rakietowych – tenisie stołowym oraz padlu. Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie odbywać się jednocześnie w obu dyscyplinach. Miejscem rozgrywek tenisa stołowego będzie sala sportowa przy ul. Odległej 5 w Chorzowie, natomiast w padla, tradycyjnie, grać będziemy na obiekcie pry ul. Katowickiej 6 w Chorzowie. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń.

W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców. Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 25 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/zlotarakieta/.

powrót

Wyróżnione aktualności:

Zasady obowiązujące na basenach

Szanowni Państwo, przypominamy zasady, które obowiązują na naszych basenach po wprowadzeniu rozporządzenia w związku z pandemią.

Dostępność obiektów 1. Listopada

Informujemy, ze w dniu 1. Listopada nasze obiekty, z wyjątkiem ogólnodostępnej bieżni na stadionie przy ul. Lompy będą nieczynne.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button