Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-08-18) Sportowe śniadanie na Cichej

Piknik i możliwość zwiedzania słynnego stadionu – to pomysł na spędzenie ostatniej soboty sierpnia

Chcesz zwiedzić Stadion Miejski przy ul. Cichej 6? Jesteś ciekaw którędy piłkarze wychodzą na murawę? Jaki widok rozpościera się z loży VIP? A może chcesz poczuć emocje stojąc na jednym z sektorów? Lub zwiedzić inne zakamarki słynnego obiektu?

Już 29 sierpnia od godz. 11:00 masz niepowtarzalną okazję na spędzenie sobotniego poranka na Stadionie przy ul Cichej 6. Tego dnia, w ramach akcji Wakacje z MORiS-em zapraszamy wszystkich na imprezę rekreacyjną „Sportowe śniadanie na trawie”. Zapraszamy młodszych i starszych, rodziny i znajomych. Atrakcji nie zabraknie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportowych grach i zabawach, a wszystko zakończy wielka bitwa na balony z wodą (przyda się ubranie na zmianę).

Zapisy na wydarzenie tylko i wyłącznie przez formularz internetowy dostępny na stronie - https://moris.chorzow.pl/zgloszenia/sniadanie/. Wstęp płatny 1 zł/osoba. Prosimy nie zapomnieć o kocykach, koszyczkach z jedzeniem oraz uśmiechu na twarzy.

powrót

Wyróżnione aktualności:

Zasady obowiązujące na basenach

Szanowni Państwo, przypominamy zasady, które obowiązują na naszych basenach po wprowadzeniu rozporządzenia w związku z pandemią.

Dostępność obiektów 1. Listopada

Informujemy, ze w dniu 1. Listopada nasze obiekty, z wyjątkiem ogólnodostępnej bieżni na stadionie przy ul. Lompy będą nieczynne.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button