Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-07-24) Zapraszamy rodziców z dziećmi!

Już 8 sierpnia odbędzie się drugi już w tym roku turniej rodzinny. Zapraszamy rodziców z dzieckiem w wieku 6-11 lat! Sprawdź szczegóły!

Do pierwszego turnieju przystąpiło 9 rodzin, które przy świetnej zabawie mogły spędzić razem czas, przy okazji zdobywając puchary oraz upominki. Biorąc pod uwagę zapał, z jakim uczestnicy przystąpili do turnieju - postanowiliśmy zorganizować go raz jeszcze!

Tym razem do zabawy zapraszamy 8 sierpnia. W lipcu pogoda nieco pokrzyżowała nam plany, więc turniej odbył się w hali przy ul. Dąbrowskiego. W sierpniu spotykamy się na stadionie przy ul. Lompy.

Zasady są niezwykle proste - do turnieju zgłasza się para - rodzic + dziecko w wieku 6-11 lat. Podczas turnieju rozegramy mini-turniej piłki nożnej i petanque, oprócz tego będziecie mogli sprawdzić swoją celność w rzucie ringo do celu oraz zmierzycie się w dyscyplinach lekkoatletycznych - tu przygotowaliśmy bieg, rzut piłką lekarską oraz skok w dal.

Wpisowe to 20 zł od pary. Rozpoczynamy o godzinie 9:00!

Regulamin oraz zapisy dostępne pod tym linkiem.

Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani - zobaczcie relację, którą przygotował Chorzowianin! Tak bawiliśmy się 11 lipca:

powrót

Wyróżnione aktualności:

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button