Witamy na stronie

Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Bulietyn Informacji Publicznej
przejdź na nasz profil na Facebook przejdź na nasz profil na Twitter przejdź na nasz profil na Instagram
Logo MORiS
Baner - zdjęcia obiektów moris

(2020-06-08) Grand Prix w Tenisie Stołowym!

Już 28 czerwca odbędzie się pierwszy turniej w ramach cyklu Grand Prix w tenisie stołowym! To kolejna propozycja, którą wprowadzamy w tym sezonie stosując się do aktualnych wytycznych i obostrzeń. Sprawdź szczegóły!

Do naszej gamy turniejów Grand Prix dołączył również popularny ping-pong.

W cyklu Grand Prix planujemy rozegrać 6 turniejów. Każdy turniej to szansa dla każego zawodnika na zdobycie punktów do tabeli ogólnej. Klasyfikacja generalna zsumuje wyniki z maksymalnie 5 turniejów, na których uczestnik zdobył największą liczbę punktów.

Wpisowe to 15 zł od osoby za turniej. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich zapaleńców tej dyscypliny, którzy ukończyli 16. rok życia. Wszyscy zmierzą się w kategorii OPEN.

Rozgrywki odbędą się na sali przy ul. Odległej 5 w Chorzowie. Dla najlepszych zawodników przewidzieliśmy jak zawsze atrakcyjne nagrody. Poza tym liczymy na świetną zabawę i dobrą, przyjazną atmosferę.

Zapisy oraz regulamin dostępny pod tym linkiem.

Przypominamy również, że przy naszym Centrum Rekreacji i Wdzięku (Ul. Dąbrowskiego 113 - hala MORiS) możecie potrenować swoje umiejętności przed zawodami. W tym celu konieczny jest kontakt z Siłownią.

Numer telefonu oraz cennik wynajmu stołu do tenisa znajduje się na stronie naszego Centrum Rekreacji i Wdzięku.

 

powrót

Wyróżnione aktualności:

COVID-19 – Nowe procedury

Prosimy wszystkich Klientów o zapoznanie się z nowymi oświadczeniami, które obowiązują przy wejściu na nasze baseny oraz siłownię.

Archiwum aktualności

 

przejdź na stronę szkółka pływacka morsiki

przejdź na stronę karta dużej rodziny

Call Now Button